מנשאי אופניים

28 בספטמבר 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כלי רכב

נתחיל בשאלה הפשוטה – למה צריך מנשא אופניים לרכב? התשובה לכך פשוטה. להעביר אופניים ממקום למקום זה לא כל כך פשוט, אתם יכולים לנסות באמצעות אוטובוס או לרכב כל הדרך בעצמכם עד המקום אליו אתם רוצים להתחיל את המסלול אבל לא רק שזה לא נוח אלא שזה הורס את החוויה. אנשים שעורכים מסלולי אופניים בטבע לא ירצו לרכב מהבית שלהם עד תחילת המסלול על האופניים אלא יעדיפו פיתרון יותר נוח וקל – פה נכנסים לתמונה המנשאים לאופניים.

מנשאים לאופניים אלו מנשאים מסוגים שונים המתחברים לרכב בין אם בגג הרכב (באמצעות גגון לרכב) ובין אם בחלק האחורי של הרכב \ תא המטען. מנשאים אלו עמידים ובטיחותיים ועוזרים לכם לשאת את האופניים שלכם ממקום למקום ללא מאמץ ובאמצעות אמצעי קשירה טובים וחזקים שיאבטחו את האופניים שלכם ויתנו לכם שקט נפשי במהלך הנסיעה.

אנשים שלא משתמשים במנשאי אופניים אולי ינסו לדחוף את האופניים שלהם לתוך הרכב אך לא רק שזה עלול לגרום נזק לאופניים או לרכב, ולא רק שזה פוגע בנוחות שלכם בצורה משמעותית אלא שזה גם תקלה בטיחותית חמורה. תארו לכם שתא המטען לא נסגר כמו שצריך והאופניים יפלו החוצה במהלך הנסיעה בכביש המהיר? לא טוב. מנשאי אופניים לא עולים יותר מדי כסף והם בהחלט מהווים תמורה טובה למחיר ביחס למה שהם נותנים – שקט נפשי, נוחות וביטחון.

סגור לתגובות על מנשאי אופניים

מאת:

פרסם באתר כ - 24 מאמרים.

.

דילוג לתוכן