אנדרסן גלובל מרחיבה את פעילותה בברזיל

13 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

אנדרסן גלובל מרחיבה את פעילותה בברזיל

 

סן פרנסיסקו, 13 בדצמבר 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל מקדמת עוד יותר את מאמצי ההתרחבות שלה ברחבי ברזיל ואירופה באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם Rolim, משרד עורכי דין נרחב עם משרדים בסאו פאולו, ריו דה ז'נרו, בלו הוריזונטה וברזיליה.

 

המשרד נוסד על ידי השותף המנהל ז'ואאו דסיו רולים בשנת 1993, וצוות אנשי המקצוע של המשרד מספק שירותים בתחומים כגון מיסוי, אנרגיה, טלקומוניקציה, ליטיגציה עסקית, בוררויות וגישור, דיני תאגידים, מיזוגים ורכישות, דיני איכות הסביבה, חוזים, תשתיות, סחר בינלאומי ומכס, נדל"ן והגבלים עסקיים. רולים מוכר באופן עקבי על ידי Chambers and Partners, IFLR 1000, ITR World Tax, Leaders League  ו- The Legal 500 כמשרד עורכי דין בעל ביצועים מעולים.

 

"הצוות שלנו שומר על ידע מעמיק בנוף העסקי הנוכחי ונשאר מחויב לספק פתרונות איכותיים ומקיפים ללקוחותינו המקומיים והבינלאומיים", אמר ז'ואאו. "שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל יאפשר לנו לספק פתרונות מס ומשפט הוליסטיים שאין שני להם ללקוחותינו, ויחזק עוד יותר את מעמדנו בשוק".

 

"ז'ואאו וצוותו הקימו פלטפורמה תחרותית באזורים שלהם וחולקים את המחויבות שלנו לניהול", אמר מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "התוספת שלהם מחזקת את הפרקטיקה המשפטית של הארגון שלנו ומוסיפה כיסוי לאזורי מפתח, ומאפשרת לנו להמשיך לסייע ללקוחות עם הצרכים העסקיים הגלובליים שלהם בצורה חלקה".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-13,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-390 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

לפרטים נוספים:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על אנדרסן גלובל מרחיבה את פעילותה בברזיל

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.