לידרטק תציג מוצרי היתוך חיישנים ותפיסה תחושתית חדשים, וכן את תוכנת LeddarVision זוכת פרסCES  בין ה-5-8 בינואר, בלאס וגאס בתערוכת CES 2023

13 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

לידרטק תציג מוצרי היתוך חיישנים ותפיסה תחושתית חדשים, וכן את תוכנת LeddarVision זוכת פרסCES  בין ה-5-8 בינואר, בלאס וגאס בתערוכת CES 2023

 

פרס החדשנות של CES 2023

 

LeddarTech זכתה בפרס החדשנות של CES 2023

 

קוויבק סיטי, 13 בדצמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

®LeddarTech, מובילה עולמית באספקת טכנולוגיית חישת ADAS ו-AD הגמישה, החזקה והמדויקת ביותר, שמחה להכריז על השתתפותה ב-CES 2023 , 5-8 בינואר בלאס וגאס, שם היא תציג את התוכנה ברמת הרכב שלה המאפשרת ADAS ו-AD בדוכן מס' 5475, באולם המערבי במרכז הכנסים של לאס וגאס.

 

הנושא של דוכן היעד CES של LeddarTech הוא: "האצת פריסת ADAS בטוחה יותר עם תוכנת היתוך ותפיסה תחושתית ברמת המערכת עם ביצועים גבוהים".

בקרו בדוכן התערוכה LeddarTech כדי:

כדי לראות את המוצר החדש: משפחת LeddarTech LVF של פתרונות חזיתיים עבור יישומי ADAS ברמה 2-2+

משפחת מוצרי ה-LVF היא ערמה של פתרונות היתוך ותפיסה תחושתית מקיפה, גמישה וניתנת להרחבה, התומכת ביישומי ADAS L2/L2+ לעזרה בכביש המהיר וכן יישומי NCAP/GSR מרמת הכניסה עד לפרמיום. משפחת מוצרי ה-LVF מספקת תכונות וביצועים מתקדמים בעלות החומרה הנמוכה ביותר.

LVF-E היא ערמת היתוך ותפיסה תחושתית להתקנה חזיתית עבור +ADAS L2/L2 לסיוע בכביש מהיר ו-5*NCAP 2025/GSR 2022.

LVF-H היא ערמת היתוך והתפיסה הנלווית המובחרת במשפחת המוצרים להתקנה חזיתית, הכוללת תצורת חיישנים מורחבת.

בואו לחוות הדגמות לוח מחוונים אינטראקטיביות של LeddarVision ברמת המערכת, זוכת פרס החדשנות ב-CES 2023

™LeddarVision הוא פתרון היתוך חיישנים ותפיסה תחושתית ברמת המערכת עבור ADAS תעשייתי לרכב ולשטח ויישומי נהיגה אוטונומית ברמת L2-L5. הדגמות שונות יראו כיצד הפתרון של LeddarVision עולה על פתרונות אחרים המאפשרים יישומי ADAS ו-AD. טכנולוגיית LeddarVision זכתה בפרס Sensor Perception הנחשק ב-Tech.AD ארצות הברית בחודש שעבר בדטרויט. בתחילת 2022, היא זכתה להכרה גם Volkswagen Group Innovation Tel Aviv 2022 Konnect, ב-CARIAD Startup Challenge וגם מצד איגוד תעשיית האלקטרוניקה לרכב של שנזן.

בואו לנסיעה חיה, על הכביש, עם LeddarCar Live: נציגים המייצגים ספקי רכב ברמה 1-2 ויצרני OEM מוזמנים להזמין הדגמה אמיתית על הכביש של טכנולוגיית תוכנת היתוך החיישנים והתפיסה התחושתית ברמת המערכת LeddarVision של LeddarTech. מספר המקומות מוגבל, אז הזמינו את הדגמת LeddarCar שלכם, על הכביש, כבר עכשיו.

אורחים ב-CES מוזמנים לתאם מראש פגישה באחד משני חדרי הישיבות שלהם "במקום" להדגמות מוצרים, ראיונות עם אנליסטים בתקשורת ותעשייה או דיוני משקיעים.

"CES 2023 הוא הפורום האידיאלי עבור LeddarTech לחלוק את פתרונות התוכנה שלנו להיתוך ותפיסה תחושתית ברמת המערכת הייחודיים להפליא ועטורי הפרסים עבור יישומי ADAS ו-AD", אמר מר צ'ארלס בולנגר, מנכ"ל LeddarTech. "אני מצפה שמכוניות ברמה 1-2 ויצרני OEM יתרשמו מהטכנולוגיה שלנו שמשנה את המשחק".

אודות לידרטק

LeddarTech לידרטק היא חברת תוכנה גלובלית שנוסדה בשנת 2007, מפתחת ומספקת פתרונות תפיסה מקיפים המאפשרים פריסה של יישומי ADAS ונהיגה אוטונומית. התוכנה של LeddarTech ברמת כלי-רכב מיישמת אלגוריתמים של בינה מלאכותית וראייה ממוחשבת כדי ליצור מודלים תלת-ממדיים מדויקים ביותר של הסביבה, ומאפשרת קבלת החלטות טובה יותר וניווט בטוח יותר. טכנולוגיה זו, בעלת ביצועים גבוהים, מדרגית וחסכונית ממונפת על-ידי יצרני ציוד מקורי (OEM) וספקי Tier 1-2 ליישום יעיל של פתרונות רכב ורכבי שטח.

 

LeddarTech אחראית לכמה חידושים בתחום החישה מרחוק, עם יותר מ-140 פטנטים שהוענקו או הוגשו עבורם המשפרים את יכולות ADAS ו-AD. תפיסה אמינה היא קריטית בהפיכת הניידות הגלובלית לבטוחה יותר, יעילה יותר, בת-קיימא ומשתלמת: זה מה שמניע את LeddarTech להפוך לפתרון התוכנה הנפוץ ביותר למיזוג חיישנים ותפיסה.

 

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם ב- LinkedIn, Twitter, Facebook  ו- YouTube.

ליצירת קשר:

Daniel Aitken, Vice-President, Global Marketing, Communications and Investor Relations, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232 [email protected]

 

קשרי משקיעים ואתר האינטרנט: 

 

[email protected]
https://investors.leddartech.com/

 

תמונה המצורפת להודעה לעיתונות זו זמינה בכתובת https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/22263e34-474e-40f9-91d4-0ce7212fab53

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על לידרטק תציג מוצרי היתוך חיישנים ותפיסה תחושתית חדשים, וכן את תוכנת LeddarVision זוכת פרסCES  בין ה-5-8 בינואר, בלאס וגאס בתערוכת CES 2023

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן