רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את המשקיעים בסילברגייט קפיטל קורפוריישן להשיג ייעוץ

13 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את המשקיעים בסילברגייט קפיטל קורפוריישן להשיג ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך– SI

 

ניו יורק, 12 בדצמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע כי הגיש תביעה ייצוגית בשם רוכשי ניירות הערך של  Silvergate Capital Corporation (NYSE: SI) בין התאריכים 9 בנובמבר 2021 עד 17 בנובמבר 2022, שני התאריכים כוללים (\"התקופה הייצוגית\"). תביעה ייצוגית כבר הוגשה. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 6 בפברואר 2023.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של  Silvergateבתקופת הייצוג המורחבת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Silvergate, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=9952, או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא\"ל הבאים: pkim@rosenlegal.com, cases@rosenlegal.com. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 6 בפברואר 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ\"ענק לשכת התביעות הייצוגיות\". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק: על פי התביעה, לאורך כל התקופה הייצוגית, הנתבעים הצהירו הצהרות כוזבות ו/או מטעות באופן מהותי, וכן נמנעו מלגלות עובדות שליליות מהותיות על עסקי החברה, פעילותה וסיכוייה. באופן ספציפי, הנתבעים לא גילו למשקיעים כי: (1) בפלטפורמה של החברה לא היו מספיק בקרות ונהלים לאיתור מקרים של הלבנת הון; (2) לקוחות Silvergate עסקו בהלבנת הון בסכומים העולים על 425 מיליון דולר; (3) כתוצאה מהאמור לעיל, סביר להניח שהחברה תזכה לביקורת רגולטורית ותעמוד בפני נזקים, לרבות עונשים ופגיעה במוניטין; ו-(4) כתוצאה מהאמור לעיל, הצהרותיו החיוביות של הנתבעת לגבי עסקי החברה, פעילותה וסיכוייה היו מטעות באופן מהותי ו/או נעדרות בסיס סביר.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Silvergate, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=9952  או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא\"ל הבאים  pkim@rosenlegal.comאו cases@rosenlegal.com לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
lrosen@rosenlegal.com
pkim@rosenlegal.com
cases@rosenlegal.com
www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

סגור לתגובות על רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את המשקיעים בסילברגייט קפיטל קורפוריישן להשיג ייעוץ

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.