רוזן, יועץ לאומי למשקיעים, מעודד את המשקיעים ב- SolarEdge Technologies, Inc., להבטיח ייעוץ

13 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

רוזן, יועץ לאומי למשקיעים, מעודד את המשקיעים ב- SolarEdge Technologies, Inc., להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך– SEDG

 

ניו יורק, 12 בדצמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של  SolarEdge Technologies, Inc. (נאסד"ק: SEDG) בין התאריכים 6 באוגוסט 2022 עד 19 באוקטובר 2022, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 3 בינואר 2023 בתביעה הייצוגית בניירות ערך.

 

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של SolarEdge בתקופת הייצוג המורחבת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

 

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת SolarEdge, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=9565 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 3 בינואר 2023. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

 

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

 

פרטי התיק: על פי התביעה, לאורך כל התקופה הייצוגית, הנתבעים הצהירו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או לא גילו כי: (1) העיצובים של ממטבי הספקת-כוח, הממירים והרכיבים שלהם ששימשו לפיתוח מוצרי SolarEdge מקורם באופן פוטנציאלי ב- Ampt LLC ("Ampt"); (2) Ampt הגישה תביעות נגד SolarEdge בגין שימוש לרעה בטכנולוגיה המוגנת בפטנט של Ampt; (3) קיימת תימוכין ראייתיים לטענות כי SolarEdge עשתה שימוש לרעה בפטנטים מסוימים הנוגעים לתכנון ופיתוח של אופטימיזציית הכוח והממירים של החברה; (4) כתוצאה מכך, SolarEdge עמדה בפני איום של פעולה רגולטורית ו/או בית משפט, אשר עלולה לאסור על יבוא, שיווק ומכירה של ממטבי החשמל והממירים שלה, לרבות מערכות אנרגיה סולארית המכילות מוצרים כאלה; (5) אשר בתורו איים באופן חמור על יכולתה של SolarEdge להפיק רווחים ממערכות האנרגיה הסולארית שלהם המכילות את אופטימיזמי החשמל והממירים בארצות הברית ומייצרות הכנסות; ו-(6) הכנסות מסוימות שנוצרו ממכירת ממטבי חשמל וממירים התבססו באופן פוטנציאלי על פעילויות בלתי חוקיות של SolarEdge, כולל שימוש לרעה בעיצובים מוגנים בפטנט על ידי Ampt. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, התביעה טוענת כי למשקיעים נגרמו נזקים.

 

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד SolarEdge, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=9565  או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים  [email protected]או [email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

 

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

 

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

 

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

 

למידע נוסף:

 

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

סגור לתגובות על רוזן, יועץ לאומי למשקיעים, מעודד את המשקיעים ב- SolarEdge Technologies, Inc., להבטיח ייעוץ

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן