מרי קיי מגנה על למורים בסכנת הכחדה קריטית ועל חיות בר אחרות בשיתוף עם קרן Arbor Day

9 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

מרי קיי מגנה על למורים בסכנת הכחדה קריטית ועל חיות בר אחרות בשיתוף עם קרן Arbor Day

 

דאלאס, 8 בדצמבר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

Mary Kay Inc., תומכת גלובלית בקיימות תאגידית ושמירה על הסביבה, הודיעה היום על השלמת פרויקט ייעור מחדש במדגסקר בשותפות עם קרן Arbor Day, גן החיות והאקווריום הנרי דורלי באומהה, ושותפות המגוון הביולוגי של מדגסקר. ההודעה מגיעה בשעה שנציגים מרחבי העולם מתכנסים במונטריאול בוועידת האו\"ם למגוון ביולוגי (COP 15) כדי להתמודד עם משבר המגוון הביולוגי בעולם.

 

ניהול יערות בר קיימא חיוני לשימור המגוון הביולוגי. הפרויקט, שכלל 42,000 עצים בדרום-מזרח מדגסקר, התמקד בהיפוך עשורים של הרס יערות. היער הוא ביתם של למורים בסכנת הכחדה קריטית ומינים אחרים של חיות בר שאינם נמצאים בשום מקום אחר על פני כדור הארץ. מאמצי נטיעת העצים נועדו גם לשפר את עמידותם של היער והקהילות השכנות.

 

קרן Arbor Day  מעריכה* כי במהלך 40 השנים הבאות, הפרויקט יביא:

 

*10,562 טונות של פחמן דו-חמצני נטו (שווה ערך לפחות 2,296 מכוניות על הכביש)

*125 טונות של זיהום אוויר הוסרו (שווה ערך למספיק חמצן עבור 10,500 אנשים)

*2,627,176 גלונים נמנעו ממי נגר (זרימת מים על הקרקע) (שווה ערך ל-29,854 אנשים עם מים נקיים יותר)

 

\"ההשפעה של שותפות זו אפשרה לנו להתקדם באופן משמעותי באחד מאזורי היער הקריטיים ביותר למגוון הביולוגי, כאשר מינים רבים תלויים בעצים אלה להישרדות\", אמרה קייטי לוס, מנהלת התפעול הראשית של קרן Arbor Day. \"מרי קיי המשיכה להפגין את תמיכתה המסורה בחיזוק יערות כדור הארץ הזקוקים ביותר לכוכב הלכת שלנו. הגנה ושימור המינים הפגיעים ביותר שלנו חיוניים לפתרון משבר המגוון הביולוגי הנוכחי, ואנו גאים לעבוד עם שותפים החולקים ערך זה\".

 

רק בחודש שעבר, מרי קיי הודיעה על השלמת פרויקט ייעור מחדש של 69 אקר כדי להחיות את אזור ניהול חיות הבר Econfina Creek  בפלורידה בשותפות עם קרן Arbor Day. בשיתוף פעולה עם מחוז ניהול המים של צפון-מערב פלורידה, הקרן ומרי קיי שיתפו פעולה כדי לשתול 43,000 אורנים ארוכים שיעזרו להגן על משאבי מים קריטיים במחוז ביי פלורידה. היתרונות העיקריים של הפרויקט בתחום הסביבה והמגוון הביולוגי כללו: שיקום ושימור המקור העיקרי של מי שתייה במחוז ביי, פלורידה; שתילה מחדש של מיני עצים מקומיים כדי להחזיר את האזור הזה למצבו הטבעי; ושיפור בית הגידול של חיות הבר באזור, כולל צבאים, שליו בובווייט, סנאים וצבי גופר.

 

מוקדם יותר השנה, מרי קיי פרסמה גם דו\"ח המפרט את השותפות ארוכת השנים שלה עם Arbor Day Foundation. יחד, Mary Kay Inc.  והקרן נטעו יותר מ-1.2 מיליון עצים ברחבי העולם, ויצרו השפעה ניתנת למדידה על מערכות אקולוגיות חיוניות של יערות.

כדי לקרוא עוד על מחויבותה של מרי קיי לקיימות, בקרו בכתובת marykayglobal.com/sustainability והורידו את אסטרטגיית הקיימות הגלובלית של Mary Kay: העשרת החיים היום למען מחר בר-קיימא.

*אומדני השפעה שנעשו באמצעות i-Tree, חבילת תוכנה חדשנית שעברה ביקורת עמיתים משירות היערות של USDA המספקת ניתוח ייעור עירוני וכפרי וכלי הערכת הטבות.

אודות Arbor Day Foundation

קרן Arbor Day, שנוסדה בשנת 1972, גדלה והפכה לארגון החברות הגדול ביותר ללא מטרות רווח המוקדש לנטיעת עצים, עם יותר ממיליון חברים, תומכים ושותפים מוערכים. במהלך 50 השנים האחרונות, כמעט 500 מיליון עצי קרן Arbor Day  ניטעו בשכונות, קהילות, ערים ויערות ברחבי העולם. החזון שלנו הוא להוביל לעבר עולם שבו עצים משמשים לפתרון בעיות קריטיות להישרדות.

 

כאחת מקרנות השימור הפועלות הגדולות בעולם, קרן Arbor Day, באמצעות חבריה, שותפיה ותוכניותיה, מחנכת ומערבת בעלי עניין וקהילות ברחבי העולם לערב את עצמם במשימתה לשתול, לטפח ולחגוג עצים. מידע נוסף זמין בכתובת arborday.org.

 

אודות Mary Kay Inc.

 

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, ייסדה את חברת היופי החלומית שלה בשנת 1963 במטרה אחת: להעשיר את חיי הנשים. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. כחברה לפיתוח יזמות, Mary Kay מחויבת להעצים נשים במסען לעצמאות כלכלית באמצעות חינוך, חונכות, הסברה, נטוורקינג וחדשנות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. מרי קיי מאמינה בהעשרת החיים היום למחר בר קיימא, בשותפות עם ארגונים מרחבי העולם המתמקדים בקידום מצוינות עסקית, תמיכה בחקר הסרטן, קידום שוויון מגדרי, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ייפוי הקהילות שלנו ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. קבלו מידע נוסף בכתובת marykayglobal.com, מצאו אותנו בפייסבוק, באינסטגרם ובלינקדאין או עקבו אחרינו בטוויטר.

 

תמונות/גלריית מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/53028537/en

ליצירת קשר ולמידע נוסף:

 

Mary Kay Inc.
Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or [email protected]

מקור: Mary Kay Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על מרי קיי מגנה על למורים בסכנת הכחדה קריטית ועל חיות בר אחרות בשיתוף עם קרן Arbor Day

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן