מסך למחשב נייד

28 בספטמבר 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה מחשבים ניידים

מחשבים ניידים

 

מחשבים ניידים, כידוע, הולכים ונעשים נפוצים מיום ליום. נוחות השימוש במחשבים ניידים והניידות שלהם, הופכים אותם ליעילים ושימושיים במיוחד עבור אנשים רבים מאד, אשר זקוקים למחשב צמוד בחלקים גדולים של היממה. מחשבים ניידים בנויים בצורה דחוסה, אשר מאפשרת את הגודל הקטן והנוח שלהם. למעשה, הם מורכבים בדיוק מאותם רכיבים כמו מחשב נייח – אלא שהכול קטן יותר: מעבד, לוח אם, מקלדת, עכבר וכמובן – מסך.

 

מסך למחשב נייד

 

מסך למחשב נייד משמש בדיוק לאותן מטרות שלהן משמש מסך רגיל – על מנת לראות את הפעילות של המחשב ולבצע את כל הפעולות הרצויות. מסך למחשב נייד עשוי להגיע במגוון איכויות, החל במסכים פשוטים ובסיסיים ועד מסכים המיוחדים לגרפיקה ומאפשרים רזולוציה גבוהה במיוחד וכיול מדויק של הצבעים.

 

החלפת מסך למחשב נייד

 

ישנם מקרים שבהם אין מנוס מהחלפה של מסך למחשב נייד. המקרה הקלאסי הוא, כמובן, כאשר המסך נשמר. מסך למחשב נייד הוא מוצר חזק ועמיד, אולם למרות זאת, פגיעה ישירה במסך עלולה לגרום לניפוץ שלו, מה שמביא ללא ספק לצורך בהחלפה. ישנם מקרים שבהם מתגלות תקלות במסך. כך, לדוגמא: המסך מתחיל לרצד באופן שאינו נעים לעין; תאורת המסך אינה פועלת; המסך מטשטש וקשה לראות את הפרטים המופיעים עליו; המסך אינו נדלק כלל אף שהמחשב דולק; וכן הלאה. במצבים אלה יתכן שיש צורך בהחלפת המסך, אולם יש לבדוק זאת קודם במעבדת מחשבים, משום שבמקרים רבים ניתן לתקן את המסך ללא צורך בהחלפה.

 

בחירת מעבדה לתיקון מסך למחשב נייד

 

אם ישנה תקלה במחשב הנייד, יש להביא אותו למעבדת מחשבים על מנת לבצע בדיקה של המסך, ולאחר מכן תיקון או החלפה שלו לפי הצורך. אם ישנה מעבדה אשר שייכת ליצרן המחשב, מומלץ לבחור בה. מעבדה כזו כפופה לאחריות, וגם מעניקה בעצמה אחריות מלאה על התיקון. מעבדות רשמיות גם מכירות היטב את סוג המחשב, ולכן עשויות להעניק מענה מקיף ואיכותי יותר. אם אין אפשרות להגיע למעבדה רשמית של החברה, ניתן לפנות למעבדות מחשבים אזוריות – אך יש לברר היטב על המקצועיות והאמינות שלהן.

סגור לתגובות על מסך למחשב נייד

מאת:

פרסם באתר כ - 12 מאמרים.

.