LeddarTech מכריזה על שחרור מוצרי תוכנת ההיתוך והתפיסה התחושתית LeddarVision Front-View המיועדים ליישומי ADAS בכלי רכב אוטומטיים ברמה 2/2+

7 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

LeddarTech מכריזה על שחרור מוצרי תוכנת ההיתוך והתפיסה התחושתית LeddarVision Front-View המיועדים ליישומי ADAS בכלי רכב אוטומטיים ברמה 2/2+

קוויבק סיטי, 7 בדצמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

®LeddarTech, מובילה עולמית באספקת טכנולוגיית חישת ADAS ו-AD הגמישה, החזקה והמדויקת ביותר, שמחה להכריז על השקת ה- LeddarVision™ Front-View-E (LVF-E) ו-LeddarVision™ Front-View-H (LVF-H), שתי ערמות של תוכנות היתוך ותפיסה תחושתית מקיפות ברמת המערכת אשר משלבות באופן מיטבי מודליות של חיישנים עבור יישומי ADAS ברמה 2/2+ המשיגים דירוג 5* NCAP 2025/GSR 2022 .

 

LeddarTech נותנת מענה לאתגרים איתם נאבקים ספקי שכבה 1-2 ויצרני OEM בעת פיתוח יישומי ADAS ברמה 2/2+, כגון פתרון בעיות בטיחות ומציאת תוכנת היתוך ותפיסה תחושתית ניתנת להרחבה המציעה ביצועים גבוהים בעלות נמוכה. משפחת מוצרי תוכנת הרכב LeddarVision Front-View (LVF), שפותחה בידי LeddarTech, נותנת מענה לאתגרים אלה.

LVF-E (LeddarVision Front-Entry): פתרון שנוצר עבור לקוחות המבקשים לפתח יישומי ADAS לבטיחות וסיוע בכבישים מהירים +L2/L2 ברמת הכניסה. LVF-E מספק ערמת היתוך ותפיסה תחושתית מקיפה במבט קדמי עבור +ADAS L2/L2 ברמת המערכת לסיוע בכביש מהיר ו-5* NCAP 2025/GSR 2022. טכנולוגיית ההיתוך ברמת המערכת (LLF) של LeddarTech דוחפת את מעטפת הביצועים, מכפילה את הטווח היעיל של החיישנים ומאפשרת לראשונה פתרון עם מצלמת 1.2 מגה-פיקסל קדמית יחידה עם שדה צילום של 120 מעלות ושני מכ"מים פינתיים קדמיים לטווח קצר בתצורת 1V2R. חישה בעלות נמוכה, יחד עם הטמעה יעילה בפלטפורמת TDA4L, משיגה את עלות המערכת הנמוכה ביותר עבור ADAS ברמת הכניסה של +L2/L2. דגימה של מודל B מתוכננת לרבעון השני של 2023, והמטרה היא SOP לרכב ב-2025/6.

LVF-H (LeddarVision Front-High): פתרון ערמת ההיתוך והתפיסה התחושתית המובחר במשפחת מוצרי המבט קדימה. עם תצורת חיישנים מורחבת ל-1V5R המבוססת על מצלמת 3 מגה-פיקסל יחידה עם שדה צילום של 120 מעלות, מכ"ם קדמי אחד לטווח בינוני וארבעה מכ"מים פינתיים לטווח קצר, ערמת התוכנה הזו מרחיבה את תמיכת התפיסה התחושתית לתמיכה ביישומי סיוע בכביש מהיר, כולל בקרת שיוט מותאמת לנסיעה ב-160 קמ"ש, וכולל שינוי נתיב חצי אוטומטי עם טווח של 200 מטר. זה גם משפר את התמיכה ב-NCAP 2025 עבור תרחישי עקיפה/רברס/דלת. ויותר מכך, עם הטמעה יעילה בפלטפורמת TDA4L ומאיץ אחד ללמידה עמוקה מסוג Hailo-8, חישה בעלות נמוכה משיגה ADAS ברמת פרמיום +L2/L2 במבט קדמי. דגימה של מודל B מתוכננת לרבעון השלישי של 2023, והמטרה היא SOP לרכב ב-2026.

משפחת המוצרים של LeddarVision Front-View (LVF) נועדה לענות על הצרכים של הלקוחות שלהם:

ביצועים גבוהים וחסכון בעלויות

*טכנולוגיית היתוך ברמה המערכת (LLF) של LeddarVision דוחפת את מעטפת הביצועים, ומכפילה את הטווח היעיל של החיישנים.

 

*תכונת החישה בעלות הנמוכה ביותר של המוצרים ויישום יעיל בפלטפורמת TDA4L משיגים את עלויות המערכת הנמוכות ביותר.

*דיוק מעולה בהפרדת אובייקטים ובמדידת מיקום אורכי של אובייקטים בכבישים מהירים מאפשרים הטמעת בקרת שיוט בעלת יכולת התאמה ועם ביצועים גבוהים יותר.

 

בטיחות

*מוצרי LVF נותנים מענה ליישומי בטיחות ברמת 5* NCAP 2025/GSR 2022.

*תכונת יתירות מובנית מוכללת במערכת כדי להתמודד עם כשלים בחיישנים, ירידות בריכות והתנגשויות.

*מספקת תכונת בטיחות מוגברת הודות לדיוק מעולה בהפרדת אובייקטים ובמדידת מיקום אורכי.

 

גמיש וניתן להרחבה

*ערימת היתוך ותפיסה תחושתית מקיפה במבט קדמי התומכת ביישומי סיוע בכביש מהיר של ADAS ברמה 2/2+.

 

לקוחות המעוניינים יכולים ליצור קשר עם LeddarTech לקבלת דוגמאות "A" של מוצרי LVF-E ו-LVF-H.

"אני נרגש להכריז על מוצרי היתוך החיישנים והתפיסה החדשים ביותר שלנו לתמיכה ביישומי סיוע בכבישים מהירים ברמה 2/2 ברמה התחלתית עד פרימיום של ADAS", הצהיר צ'ארלס בולנג'ר, מנכ"ל LeddarTech. "הצורך של השוק במוצר היתוך חיישנים ותפיסה בעל ביצועים גבוהים תוך שהוא גם חסכוני, גמיש ומדרגי ומעולם לא היה גדול יותר, ומשפחת מוצרי LVF שלנו נותנת מענה לצורך זה", המשיך מר בולנג'ר. "המשימה שלנו ב-LeddarTech היא לשפר את הבטיחות ואת איכות החיים על ידי הפעלת יישומי ADAS ו-AD, וזה נעשה עם שחרורם של שני מוצרים אלה שמשיגים דירוג של 5* NCAP 2025/GSR  2022". מר בולנג'ר סיכם: "אני מצפה להכריז על מוצרים נוספים בשנת 2023 שימשיכו לענות על צרכי התעשייה ולשפר את איכות חייהם של אנשים".

 

מוצרי התוכנה LeddarVision LVF-E  ו- LVF-H של LeddarTech יוצגו ב-CES 2023, בימים 5-8 בינואר בלאס וגאס, בביתן #5475 של LeddarTech, אולם LVCC מערבי .

 

אודות לידרטק

LeddarTech לידרטק היא חברת תוכנה גלובלית שנוסדה בשנת 2007, מפתחת ומספקת פתרונות תפיסה מקיפים המאפשרים פריסה של יישומי ADAS ונהיגה אוטונומית. התוכנה של LeddarTech ברמת כלי-רכב מיישמת אלגוריתמים של בינה מלאכותית וראייה ממוחשבת כדי ליצור מודלים תלת-ממדיים מדויקים ביותר של הסביבה, ומאפשרת קבלת החלטות טובה יותר וניווט בטוח יותר. טכנולוגיה זו, בעלת ביצועים גבוהים, מדרגית וחסכונית ממונפת על-ידי יצרני ציוד מקורי (OEM) וספקי Tier 1-2 ליישום יעיל של פתרונות רכב ורכבי שטח.

 

LeddarTech אחראית לכמה חידושים בתחום החישה מרחוק, עם יותר מ-140 פטנטים שהוענקו או הוגשו עבורם המשפרים את יכולות ADAS ו-AD. תפיסה אמינה היא קריטית בהפיכת הניידות הגלובלית לבטוחה יותר, יעילה יותר, בת-קיימא ומשתלמת: זה מה שמניע את LeddarTech להפוך לפתרון התוכנה הנפוץ ביותר למיזוג חיישנים ותפיסה.

 

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם ב- LinkedIn, Twitter, Facebook  ו- YouTube.

ליצירת קשר:

Daniel Aitken, Vice-President, Global Marketing, Communications and Investor Relations, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232 [email protected]

 

קשרי משקיעים ואתר האינטרנט: 

[email protected]
https://investors.leddartech.com/

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

סגור לתגובות על LeddarTech מכריזה על שחרור מוצרי תוכנת ההיתוך והתפיסה התחושתית LeddarVision Front-View המיועדים ליישומי ADAS בכלי רכב אוטומטיים ברמה 2/2+

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן