פורבס וקרן משפחת אבירם מכריזים על החזרת פרסי אבירם לשנת 2023 – תחרות טכנולוגיה למען האנושות עם פרס גדול בסך 500,000 דולר

6 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

פורבס וקרן משפחת אבירם מכריזים על החזרת פרסי אבירם לשנת 2023 – תחרות טכנולוגיה למען האנושות עם פרס גדול בסך 500,000 דולר

 

תל אביב ומרקש, מרוקו, 6 בדצמבר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

פורבס, בשיתוף עם קרן משפחת אבירם, מכריזים על פרסי אבירם השנתיים השניים – Tech Tech for Humanity – טכנולוגיה למען האנושות, שיתקיימו במרוקו בשנת 2023. התחרות מספקת קרש קפיצה ליזמי העתיד להפוך את הרעיונות שלהם למציאות. לשם כך, קרן משפחת אבירם מעניקה פרס בסך 500,000 דולר ארה\\\"ב ומציעה חונכות מקצועית וחלון ראווה בפורבס לזוכה בפרס במקום הראשון, כמו גם 100,000 דולר לזוכה בפרס במקום השני ו-50,000 דולר לזוכה בפרס במקום השלישי. הזוכים יוכרזו בטקס שיתקיים במאי 2023 במרוקו.

פרסי אבירם – Tech For Humanity, שהושקו לראשונה בשנת 2021, מגלמים את המשימה של קרן משפחת אבירם לשלב חדשנות וטכנולוגיה פורצות דרך עם אחריות חברתית ועשייה חיובית כדי להשפיע על חייהם של מיליונים לטובה. בשנה הראשונה משכה התחרות למעלה מ-600 פניות מתחומים רחבים כמו חינוך, בריאות, סביבה, תחבורה, תברואה וקהילה.

שופטי התחרות לשנת 2023, שנפתחת היום להגשות, מחפשים יזמים פורצי דרך ברחבי צפון אפריקה ואזור המזרח התיכון שמחויבים לתת בחזרה לאנושות באמצעות טכנולוגיה, עסקים וחדשנות.

כדי להעפיל לפרס אבירם לשנת 2023 – Tech For Humanity, על המתמודדים להיות בעלי העסק או ראש הצוות של סטארט-אפ טכנולוגי – לפחות בשלב הפרה-סיד או הזרעים – עם קונספט מבוסס שמשפיע באופן חיובי על האנושות, ולחיות באלג\\\'יריה, בחריין, מצרים, ישראל, ירדן, מרוקו, ערב הסעודית או איחוד האמירויות הערביות. כדי להגיש מועמדות, הכנסו לכאן.

לאחר תהליך שיפוט מקיף, שבמהלכו יקבלו המועמדים לחצי הגמר אימון ממנטורים שזוהו על ידי פורבס, מאגר המועמדים יצטמצם לחמישה פיינליסטים, שיוזמנו להציג בשידור חי על הבמה בפני פאנל שופטים של  מובילים עסקיים בעלי שם עולמי במרוקו במאי 2023. המועמדים הסופיים הקודמים כללו כוורת רובוטית מבוססת בינה מלאכותית, מערכת לטיפול בשפכים המפחיתה מחלות המועברות במים והופכת פסולת למוצרים ביולוגיים, פולימרים מתכלים ומקרר סולארי המאריך את חיי המדף של גידולים.

המטרה מאחורי התחרות, מסביר רנדל ליין, מנהל התוכן הראשי והעורך של פורבס, היא לחבר בין עסקים לטכנולוגיה כדי לעזור ליצור עידן חדש של רווחה למזרח התיכון, צפון אפריקה ושאר העולם. \\\"עם הרנסנס היזמי המתפתח המתרחש ברחבי אזור ,MENA פורבס לצד קרן משפחת אבירם, מחויבים לטפח כישרונות ולהשקיע בחדשנות טכנולוגית ולחשוף את הדור הבא של סטארט-אפים במזרח התיכון ובצפון אפריקה\\\", אמר ליין. \\\"עכשיו יותר מתמיד אנו מכירים בכך שטיפוח כישרונות והשקעה בחדשנות טכנולוגית הם קריטיים לפתרון האתגרים החברתיים והסביבתיים הגדולים ביותר שכולנו מתמודדים איתם\\\".

זיו אבירם, מייסד ונשיא קרן משפחת אבירם, אמר: \\\"מהרגע שהייתי חלק מפעילות שכללה טכנולוגיה ועשיית טוב, הבנתי שאין דרך חזרה. כקרן, זו הפכה למשימה שלנו, ואנחנו שמחים ונרגשים להתחיל שנה נוספת של תחרות פרסי אבירם. אני מעודד סטארט-אפים שמשתמשים בטכנולוגיה כדי להשפיע לטובה על האנושות להיות חלק מהשינוי. אנו מצפים להכיר את היזמים הצעירים מרחבי המזרח התיכון שהולכים להוביל עשייה טכנולוגית חברתית\\\".

ההרשמה לפרס אבירם – טכנולוגיה למען האנושות תיסגר בחצות ב-30 בינואר 2023. למידע נוסף על פרסי אבירם וכיצד להצטרף, בקרו באתר כאן.

אודות Forbes

פורבס תומכת בהצלחה בכך ומעניק כבוד לאלה שעשו את זה, ולאלה ששואפים לעשות את זה. פורבס מכנס ואוצר את המנהיגים והיזמים המשפיעים ביותר שמניעים שינוי, משנים את עולם העסקים ומשפיעים באופן משמעותי על העולם. המותג פורבס מגיע היום ליותר מ-140 מיליון אנשים ברחבי העולם באמצעות עיתונאות מהימנה, אירועי חיים ואירועים וירטואליים שהפכו לחותם האיכות של פורבס, תוכניות שיווק מותאמות ו-48 מהדורות מקומיות מורשות ב-82 מדינות. הרחבות המותג של פורבס מדיה כוללות הסכמי רישיון בנדל\\\"ן, חינוך ושירותים פיננסיים.

אודות Aviram Family Foundation

קרן משפחת אבירם הוקמה ב-2021 בידי איש העסקים והיזם זיו אבירם ומשפחתו מתוך תחושת חובה ומחויבות לקידום ערכי קהילה ומתן משאבים מקצועיים, חינוכיים ופיננסיים לאנשים, מיזמים ופתרונות שיש בכוחם לשנות. המציאות היום יומית של אזרחי ישראל והמזרח התיכון.

הקרן מקדמת מעורבות חברתית וקהילתית באמצעות חינוך לפעולה, חונכות ויצירת הזדמנויות. הקרן שמה לה למטרה לרתום את הניסיון והכלים של עולם העסקים ולשלב טכנולוגיה ויזמות עם עשיית טוב להגשמת רעיונות ופתרונות שישפרו את איכות החיים בחברה ובסביבה.

קשרי עיתונות

 

Press Contacts:
Forbes
Jocelyn Swift [email protected]

Gitam BBDO/Aviram Family Foundation
Yuval Mor: +972 52-8023978
Michal Klein: +972-50-8878561

 

מקור: Forbes.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE

סגור לתגובות על פורבס וקרן משפחת אבירם מכריזים על החזרת פרסי אבירם לשנת 2023 – תחרות טכנולוגיה למען האנושות עם פרס גדול בסך 500,000 דולר

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן