בומברדייה פורצת דרך במרכז השירות של אבו דאבי, מרחיבה את טביעת הרגל של האפטרמרקט באיחוד האמירויות הערביות (UAE)

6 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

בומברדייה פורצת דרך במרכז השירות של אבו דאבי, מרחיבה את טביעת הרגל של האפטרמרקט באיחוד האמירויות הערביות (UAE)

*ממוקם בנמל התעופה הבינלאומי של אבו דאבי, מתקן שירות זה יהיה מרכז חשוב עבור לקוחות המטוסים העסקיים של בומברדייה במזרח התיכון

*בשטח של כ-100,000 רגל רבוע מתקן MRO יספק יכולות תחזוקה, תיקון ושיפוץ (MRO) מהירות ויעילות לכל המטוסים העסקיים של בומברדייה *מרכז השירות של אבו דאבי יהיה חלק מהרחבת התשתית המקיפה של בומברדייה, יותר מהכפלת טביעת הרגל שלה בשוק האפטרמרקט ברחבי העולם לקרוב למיליון רגל רבוע.

אבו דאי, איחוד האמירויות הערביות, 6 בדצמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) : בומברדייה Bombardier הודיעה היום על פריצת הדרך הרשמית של מרכז השירות החדש שלה בנמל התעופה הבינלאומי של אבו דאבי (AUH) באבו דאבי, איחוד האמירויות הערביות (UAE).

המתקן החדש הוא מתקן השירות המלא הראשון של בומברדייה באיחוד האמירויות הערביות והוא מתבסס על מחויבותה ארוכת הטווח ללקוחותינו בשוק קריטי זה. בתפוקה מלאה, מתקן השירות החדש המופעל על ידי יצרני ציוד מקורי יוסיף גם יותר מ-100 משרות תעופה וחלל בקהילה, ויחזק את נוכחותה של בומברדייה במרכז פיננסי מרכזי זה.

המתקן החדש מיועד להיפתח ב-2025 ולאחר שיפעל במלואו, אמור לסייע לבומברדייה להמשיך להתרחב ולהגדיל את הכנסותיה מעבר ל-2025. מרכז השירות החדש של בומברדייה באבו דאבי יכלול האנגר גדול, מחסן חלקים מקיף וחבילה שלמה של שירותי תחזוקה הכוללים תחזוקה כבדה מתוזמנת ולא מתוכננת, שינויים במטוסים, שינוי צבע, יכולות מטוסים על הקרקע (AOG) ושירותי חניה למטוסים. המתקן החדש יהיה גם בעל יכולת להתאים עד ארבעה מטוסי Global 7500 – ויוכל לשרת את ספינת הדגל של בומברדייה של העידן החדש, Global 8000, כאשר היא תיכנס לשירות בשנת 2025. היא תספק את פתרון התחזוקה האולטימטיבי עבור לקוחותינו באזור וברחבי העולם של משפחות המטוסים Learjet, Challenger ו- Global של בומברדייה.

"המזרח התיכון הוא שוק חשוב עבור בומברדייה עם יותר מ-150 מטוסים, ואנחנו שמחים להקים מתקן יעיל ביותר באיחוד האמירויות עבור לקוחותינו בשוק – ועבור אלה המבקרים מרחבי העולם", אמר אריק מרטל, נשיא ומנכ"ל בומברדייה. "אבו דאבי היא מרכז פיננסי דינמי לעסקים ומסחר באיחוד האמירויות, ומתקן שירות זה יספק יתרונות משמעותיים, תפניות מטוסים מהירות ושקט נפשי של OEM לבסיס הלקוחות ההולך וגדל שלנו. אנחנו גם נרגשים לספק משרות תעופה וחלל חדשות בשכר גבוה בקהילה".

ג'מאל סאלם אל דהרי, מנכ"ל נמלי התעופה של אבו דאבי, הוסיף: "נמלי התעופה של אבו דאבי שמחים לקבל בברכה את בומברדייה לאבו דאבי ולאיחוד האמירויות, ביתו של המתקן הראשון שלה בשירות מלא באיחוד האמירויות. ממוקם בנמל התעופה הבינלאומי של אבו דאבי, אחד מנמלי התעופה הצומחים ביותר בעולם, אין לנו ספק שהמנהיגות, הניסיון והמומחיות הגלובליים של בומברדייה בתחום התעופה יהוו זרז למתן שירותים ומצוינות שלא יסולא בפז, עם חשיפתו הרשמית של המתקן. אנו מצפים לתמוך בבומברדייה בשנים הבאות כדי לחזות בתרומתה של החברה לנסיעות עסקיות באיחוד האמירויות ובאזור, כמו גם במגזר התעופה והכלכלה. הנוכחות של בומברדייה מדגישה את המחויבות של נמלי התעופה של אבו דאבי לתעופה הכללית, ומהווה צעד גדול קדימה כדי להפוך את אבו דאבי למרכז התעופה הכללית באזור". הקמת מרכז השירות החדש של אבו דאבי ממחישה היטב את המחויבות המקיפה של בומברדייה לספק את חוויית שירות הלקוחות הטובה ביותר בתעופה העסקית כיום. עם פרויקטי ההרחבה וההשבחה האחרונים של מרכז השירות בסינגפור; מיאמי, פלורידה; מלבורן, אוסטרליה; ולונדון, בריטניה, בומברדייה הוסיפה קרוב למיליון רגל רבוע של קיבולת שירות חדשה לרשת האפטרמרקט העולמית שלה. אודות בומברדייה בומברדייה היא מובילה גלובלית בתעופה, המתמקדת בעיצוב, ייצור ושירות של מטוסי העסקים יוצאי הדופן ביותר בעולם. משפחות המטוסים צ'לנג'ר וגלובל של בומברדייה ידועות בחדשנות המתקדמת שלהן, בעיצוב תא הנוסעים, בביצועים ובאמינות שלהן.

לבומברדייה יש צי עולמי של כ-5,000 מטוסים שבשירות אצל מגוון רחב של חברות רב לאומיות, ספקי טיסות שכר ובעלות חלקית, ממשלות ואנשים פרטיים. מטוסי בומברדייה מהימנים גם ברחבי העולם בתפקידי משימות מיוחדות. חברת בומברדייה, שבסיסה במונטריאול, קוויבק, מפעילה מתקני תעופה, הרכבה ויצור בקנדה, בארצות הברית ובמקסיקו. רשת תמיכת הלקוחות החזקה של החברה כוללת מתקנים במיקומים אסטרטגיים בארצות הברית וקנדה, כמו גם בבריטניה, גרמניה, צרפת, שוויץ, איטליה, אוסטריה, איחוד האמירויות הערביות, סינגפור, סין ואוסטרליה.

לחדשות ומידע ארגוניים, כולל דו"ח הסביבה, החברה והמשילות של בומברדייה, בקרו בכתובת www.bombardier.com. קבלו מידע נוסף על המוצרים ושירות הלקוחות המובילים בתעשייה של בומברדייה www.businessaircraft.bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier. לפרטים נוספים: Matthew Nicholls Sr. Public Affairs and Communications Advisor Bombardier +1 514-243-8214 [email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

סגור לתגובות על בומברדייה פורצת דרך במרכז השירות של אבו דאבי, מרחיבה את טביעת הרגל של האפטרמרקט באיחוד האמירויות הערביות (UAE)

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן