אילו סוגי עגלות סופר קיימות?

4 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה לוגיסטיקה

השילוב בין פלסטיק ומתכת מאפשר לייצר סוגים שונים של עגלות ולהתאים אותן לסופר קטן או גדול. בנוסף, חשוב להכיר את ההבדלים בין העגלות ולקרוא את המפרט הטכני המלא המתואר על ידי היצרן

עגלת סופר הייתה ונותרה פתרון השינוע הנוח והיעיל ביותר עבור הלקוחות. השימוש בעגלה מתבצע בקלות, לא דורש הפעלה של מאמץ פיזי ואפקטיבי גם בחנויות קטנות וגם בסופר מרקט גדול. בכל אחד מהמקרים האלה, אפשר לעבור בקלות עם העגלה בין המעברים ולרכז בתוכה סוגים שונים של מוצרים.

לאחר מכן, פשוט עומדים עם העגלה ליד הקופה כדי לשלם ובמידת הצורך גם מקרבים אותה לרכב שנמצא בחניה על מנת להעמיס את המצרכים.

 

העניין הוא שדווקא בעלי מכולת וסופר לא תמיד יודעים כיצד לבחור את העגלה המתאימה עבור הלקוחות שלהם. בשלב הראשון, כדאי להם לוודא שמדובר על עגלה איכותית שמיוצרת משילוב בין פלסטיק ומתכת. בשלב השני, יש להביא בחשבון את ההבדלים בין סוגים שונים של עגלות סופר.

כל עגלה והתפקיד שלה

הנה למשל כמה סוגים בולטים של עגלות סופר ומה שאפשר לעשות איתן גם במכולת קטנה וגם במכולת גדולה:

  1. עגלת מיני – העגלה הקטנה ביותר מכונה "עגלת מיני" או "עגלת דיוטי פרי". זו עגלה שמתאימה לחנויות קטנות, סופר שכונתי וכן הלאה.
  2. ב. עגלה ממוצעת – הגודל הממוצע של עגלת סופר נמדד בליטרים לפי הנפח. כך למשל עגלה ממוצעת תהיה בנפח של 100 או 125 ליטר, למרות שיש גם עגלות של 60 ליטר. לשם השוואה, עגלות גדולות במיוחד הן בנפח של 150 או 180 ליטר.
  3. ג. ידית ארוכה – אפשר להשוות בין סוגי עגלות סופר גם לפי הידית. הידית היא אמנם חלק בלתי נפרד מהעגלה, אך ניתן לתכנן אותה על פי הצרכים של קהל היעד והמרחק בין המעברים. בעגלה של 60 ליטר אפשר לשלב ידית באורך 46 ס"מ ורוחב של 77 ס"מ, בעוד לעגלה של 100 ליטר ניתן לשדך ידית באורך של 51 ס"מ וברוחב של 84 ס"מ. במידת הצורך, ניתן גם להתאים לעגלה של 125 ליטר ידית באורך 57 ס"מ, אורך של 98 ס"מ ועומק של 51 ס"מ.
  4. ד. עגלות עם סל – אי אפשר לדבר על סוגי עגלות לסופר בלי להזכיר את ההבדלים בין דגמים עם או בלי סל. עגלה עם סל היא קצת יקרה יותר, אבל יש לה יתרונות משמעותיים: הסל הפלסטי עמיד לקרינת UV, הצבע שלו לא נפגע גם אם העגלות עומדות בשמש והוא נוח לתחזוקה וניקיון עם חומצות, מליחות וחומרים נוספים.

חוץ מאשר עגלות עם גלגלים, יש גם עגלות נגררות ועגלות עם ידית נשיאה. עם זאת, אלו עגלות קטנות יחסית שכדאי לשלב יחד עם העגלות הגדולות.

סגור לתגובות על אילו סוגי עגלות סופר קיימות?

מאת:

פרסם באתר כ - 113 מאמרים.

.

דילוג לתוכן