וואווי מפרסמת נייר עמדה ראשון בנוגע להוגנות, שוויון והזדמנויות

4 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

וואווי מפרסמת נייר עמדה ראשון בנוגע להוגנות, שוויון והזדמנויות
דוגלת ביצירת מגרש משחק שווה לכל האנשים
וינה, 1 בדצמבר 2022, (BUSINESS WIRE): וואווי (Huawei) קוראת לשחקניות בתעשיית ה-ICT ליצור מגרש משחק שווה לכל האנשים, לא רק לעובדים שלהם, בנייר העמדה הראשון לגבי גישות להוגנות, שוויון והזדמנויות באירוע Women in Tech שלה שנערך בפורום פיטר דרוקר. נייר עמדה זה הוא חלק מהקמפיין המתמשך של וואווי שמטרתו להגביר את החינוך והגישה למיומנויות דיגיטליות לטובת נשים ברחבי העולם.
וואווי, כמו חברות רבות אחרות בתעשיית ה-ICT, דוגלת בהוגנות, הזדמנויות וצדק במסגרת הפעילות שלה. שהחברה, באופן בולט, נקטה בצעדים מדידים כדי להגביר את הגיוון בכוח העבודה שלה ולהגדיל את הייצוג הפנימי של קבוצות שוליים.
ההבנה הרווחת היא שלרוב לקוח זמן רב כדי להשיג תוצאות משמעותיות ומוחשיות מתוכניות כאלה. זו הסיבה שוואווי מיקדה רבים מהמאמצים שלה מעבר לגבולות מאגר הכישרונות שלה ויצרה תוכניות ייעודיות שמטרתן להועיל לתחום הטכנולוגיה בכללותו. על ידי שימוש ב-ICT כדי לחבר את הבלתי מחוברים, וואווי מקווה להעניק לכולם נתיב משלהם והזדמנות הוגנת להגשים את החלומות שלהם.
נייר העמדה כולל מספר ראיונות עם עובדי וואווי ברחבי העולם, ומספר מה הם עושים כדי להשיג את המטרות הללו. האירוע Women in Tech Carnival הפגיש מנהיגות ידועות מרחבי העולם כמו גם כישרונות צעירים מתפתחים כדי לעורר עוד כישרונות צעירים לשגשג ולקחת תפקידי מנהיגות בתעשיות שונות.
זוכת פרס נובל עדה יונת פתחה את האירוע ואמרה, "המדע הוא עצמאי למגדר כמו גם תחומים רבים אחרים". וואווי השיקה באופן רשמי את יוזמת Women in Tech שלה בשנת 2020. בעקבות הפילוסופיה "טכנולוגיה עבורה, טכנולוגיה באמצעותה, וטכנולוגיה יחד איתה" , וואווי פעלה מאז על פיתוח ושימוש בטכנולוגיה שתועיל במיוחד לנשים, בבניית סביבה ידידותית יותר לנשים בתעשיית הטכנולוגיה, ועידוד יותר נשים לקחת על עצמן תפקידי מנהיגות. לאחר כמעט שלוש שנים, יוזמת Women in Tech פועלת כעת במדינות רבות ברחבי העולם.
ביולי 2022, הסיבוב השלישי של בית הספר למנהיגות נשית של האקדמיה האירופית למנהיגות בעידן הדיגיטלי נערך בפראג, צ'כיה. התוכנית הפגישה במשך שבוע מנהיגות לעתיד עם כיתות אמן, פרויקטים לביצוע בידי צוות, מפגשי למידה פעילים, פעילויות קבוצתיות, ארוחות ערב נושאיות וחוויות תרבותיות.
וואווי גאנה גם מפעילה, נכון לעכשיו, קורס עבור 50,000 סטודנטיות וסוחרות בנושא אבטחת סייבר ומיומנויות דיגיטליות אחרות. Huawei פרסמה גם שני סרטונים המדגישים מודלים לחיקוי של נשים מנהיגות. לחצו כאן כדי להוריד את נייר העמדה: A White Paper on Huawei's Approach to Fairness, Equity & Opportunity – Huawei לחצו כאן כדי לצפות בטכנולוגיה לפי הראיונות שלה. להקלטה המלאה: https://www.huawei.com/en/events/women-in-tech תמונות / גלריית מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52997104/en ליצירת קשר: [email protected] מקור: Huawei. תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.
*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

סגור לתגובות על וואווי מפרסמת נייר עמדה ראשון בנוגע להוגנות, שוויון והזדמנויות

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן