מפעילה גלובלית מובילה בוחרת בסינכרונוס כדי לספק פתרונות ענן אישיים

4 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

 

 

מפעילה גלובלית מובילה בוחרת בסינכרונוס כדי לספק פתרונות ענן אישיים

 

ספקית מובילה של שירותי סלולר, טלקומוניקציה ו-ISP משיקה פתרונות ענן אישיים לשמירה על קבצים, תמונות, סרטונים ותוכן דיגיטלי אחר

 

ברידג\\\'ווטר, ניו ג\\\'רסי, 1 בדצמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Synchronoss Technologies, Inc. (\\\"Synchronoss\\\" או \\\"החברה\\\") (נאסד\\\"ק: SNCR), חברה גלובלית מובילה וחדשנית במוצרי ופלטפורמות ענן, הודעות ודיגיטל, הודיעה היום על הסכם רב שנתי עם אחת המפעילות הגלובליות הגדולות ביותר לפריסת Synchronoss Personal Cloud לעשרות מיליוני מנויים ברשת שלה. הסכם זה יתרום לתוצאות הכספיות של Synchronoss ברבעון זה, כאשר ההכנות לפריסה בעיצומן, עם מעבר למודל הכנסה עיקרי המבוסס על תוכנה כשירות בזמן שהמנויים מאמצים את השירות.

 

כאחת הספקיות המובילות בעולם של מכשירים ניידים ושירותי תקשורת, לקוחה בינלאומית זו משתפת פעולה עם Synchronoss כדי להציע מערך של שירותי ערך מוסף, כולל היכולת לגבות ולנהל קבצים, תמונות, סרטונים ותוכן דיגיטלי המאוחסן בטלפונים ומכשירים ניידים אחרים. הודות להיקף ולטווח בשוק של ספקית שירות זו, החברה מעריכה שלקוחה זו תהפוך לאחת מפריסות הענן הגדולות ביותר שלה במהלך שלוש עד חמש השנים הקרובות. השקת פתרון הענן האישי המופעל באמצעות Synchronoss מאפשרת למפעילים לייצר הזדמנויות הכנסה חדשות, לשפר את ההכנסה הממוצעת מכל משתמש ולהפחית את שיעור הנטישה באמצעות מעורבות משופרת.

\\\"הסכם זה מהווה ציון דרך חשוב בהמשך ההתרחבות של עסקי הענן שלנו. אנו ממשיכים להעצים ספקיות שירותי מובייל ברחבי העולם עם כלים אסטרטגיים המשפרים את הערך ללקוח\\\", אמר ג\\\'ף מילר, נשיא ומנכ\\\"ל Synchronoss. \\\"הסכם רב-שנתי זה מדגים את החשיבות הגוברת של פתרונות ענן למפעילים מובילים, ומרחיב עוד יותר את טביעת הרגל הגלובלית שלנו, המייצג הזדמנויות צמיחה חדשות עבור פלטפורמת Synchronoss Personal Cloud. והכי חשוב, השקת פתרון ענן אישי ממותג לקוח תאפשר למפעיל זה ליצור קשרים עמוקים יותר עם המנויים שלו ולשפר מדדי מפתח עסקיים\\\".

אודות Synchronoss

Synchronoss Technologies (נאסד\\\"ק: SNCR) בונה תוכנה המאפשרת לחברות ברחבי העולם להתחבר למנויים שלהן בדרכים מהימנות ומשמעותיות. אוסף המוצרים של החברה מסייע לייעל את הרשתות, לפשט את תהליך השימוש הראשוני של המשתמשים, ולייצר מעורבות גבוהה יותר של מנויים במטרה להפיק זרמי הכנסות חדשים, להפחית עלויות ולהגדיל את מהירות ההגעה לשוק. מאות מיליוני מנויים סומכים על מוצרי סינכרונוס על מנת להישאר מסונכרנים עם האנשים, השירותים והתוכן שהם אוהבים. לקבלת מידע נוסף: www.synchronoss.com

למידע נוסף:

Media Relations Contact:
Domenick Cilea
Springboard
[email protected]

 

Investor Relations Contact:
Matt Glover / Tom Colton
Gateway Group, Inc.
[email protected]

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

סגור לתגובות על מפעילה גלובלית מובילה בוחרת בסינכרונוס כדי לספק פתרונות ענן אישיים

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן