משרד עורכי הדין רוזן המוכר בעולם, מעודד את המשקיעים ב- Schmitt Industries, Inc.

3 בדצמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הודעות לעיתונות

משרד עורכי הדין רוזן המוכר בעולם, מעודד את המשקיעים ב- Schmitt Industries, Inc. שצברו עודף הפסדים העולים על מאה אלף דולר, להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב של 12 בדצמבר

בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהוגשה ע"י המשרד – SMIT ניו יורק, 2 בדצמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) : מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של Schmitt Industries, Inc. (נאסד"ק: SMIT) בין התאריכים 1 בספטמבר 2020 עד 20 בספטמבר 2022, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 12 בדצמבר 2022 בתביעה הייצוגית בניירות ערך שהחלה על ידי המשרד . מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Schmitt Industries בתקופת הייצוג המורחבת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. מה הלאה?

בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Schmitt Industries, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=8823 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 12 בדצמבר 2022. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית. למה משרד רוזן עורכי דין?

אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים.

בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers. פרטי התיק: על פי התביעה, הנתבעים לאורך כל התקופה הייצוגית הצהירו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או לא גילו כי: (1) Schmitt Industries המעיטה ללא הרף בבעיותיה החמורות עם בקרות פנימיות; (2) הדוחות הכספיים של Schmitt Industries מיום 31 באוגוסט 2021 ועד היום כללו "טעויות מסוימות"; (3) כתוצאה מכך, Schmitt Industries תצטרך לנסח מחדש את דוחותיה הכספיים שהוגשו בעבר לתקופות מסוימות; ו-(4) כתוצאה מכך, הצהרות הנתבעת בדבר עסקיה, פעילותה וסיכוייה, היו כוזבות ומטעות באופן מהותי ו/או נעדרות בסיס סביר בכל הזמנים הרלוונטיים. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, התביעה טוענת כי למשקיעים נגרמו נזקים.

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Schmitt Industries, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=8823 או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים [email protected]או [email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית. אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי. עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/. פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה. למידע נוסף: Laurence Rosen, Esq. Phillip Kim, Esq. The Rosen Law Firm, P.A. 275 Madison Avenue, 40th Floor New York, NY 10016 Tel: (212) 686-1060 Toll Free: (866) 767-3653 Fax: (212) 202-3827 [email protected] [email protected] [email protected] www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

סגור לתגובות על משרד עורכי הדין רוזן המוכר בעולם, מעודד את המשקיעים ב- Schmitt Industries, Inc.

מאת:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

פרסם באתר כ - 438 מאמרים.

.

דילוג לתוכן