כיצד מתבצע טיאוט כבישים?

27 בנובמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה ניהול ואחזקת מבנים

לשמור על כבישים נקיים זו משימה שיכולה להתברר כמאתגרת להפליא, אשפה הנסחפת אל הכביש בעקבות רוחות או גשמים יכולה להפוך את מראה הכביש למלוכלך בין רגע, וכך גם חול או עלים שנושרים – אז איך בכל זאת ניתן לשמור על כבישים נקיים ונעימים? טאטוא מקצועי של כבישים זאת ככל הנראה התשובה הנכונה

אם אתם מחפשים כיצד לשמור על כבישים נקיים, כנראה שיש לכם יד בדבר. או שאתם אזרחים הרוצים בטובת הציבור, או שאתם חלק ממחלקת שפ\"ע של המקום בו אתם גרים. כך או כך, טיאוט כבישים הוא פעולה שלא כדאי להקל בו ראש, כי אם בוחרים את הפתרון הקל או הזול ביותר, כנראה שהוא פחות יעיל והתדירות תצטרך להיות גבוהה. אז איך עושים זאת נכון? כל זאת במאמר הבא.

תזמון נכון

לפני שניגשים בכלל לשאלת ה\'איך\', כדאי מאד להתמקד בשאלת ה\'מתי\'. תזמון נכון של ניקיון הכביש והמדרכות, יכול לחסוך כוח אדם, דלק, אנרגיה, רעש וחוסר נוחות, המיתרגמים בסופו של דבר בכסף, וביננו, המטרה הסופית של כולם הוא חיסכון בכסף ושימוש במשאב הכלכלי בצורה הנכונה. מודעות לתחזית מזג האוויר הקרובה,

תסייע בהחלטה מתי כדאי להפעיל את כל מערך ניקיון הכבישים והמדרכות בהתאם לבוא הגשם, או רוחות חזקות, הידועות כגורמות לסחף של לכלוך אורגני ושאינו אורגני המפריע לניקיון הכבישים והמדרכות.

מכונות חדישות ומשוכללות

עכשיו, אפשר להתרכז בסוגי המכונות האפשריים לטיאוט האזור המבוקש. כדי להחליט לאילו מכונות אתם זקוקים, צריך לדעת אילו אזורים מיועדים לניקיון. האם אלו כבישים מרכזיים, בהם התנועה זורמת, הכביש רחב וניתן להגיע לכל פינה? או שדווקא מדובר באזורים מיושבים, צרים, מכוניות חונות בצידי הדרך והגישה ללכלוך מאתגרת? כך או כך, כדאי להבין אילו מכונות קיימות בשוק – אלו הפועלות על לחץ אוויר, על מנגנון שאיבה, על סילוני מים ועוד.

לאחר התייעצות עם גורם מקצועי והבנת הטופוגרפיה והתנאים הנוספים של האזור אשר דורש טאטוא של הכביש, ניתן להזמין שירות על ידי המכונות המתאימות ביותר לצרכים של אזור המגורים.

ומה אם לא מדובר באזור מגורים?

במקרים כאלו הפתרונות המוצעים הם רבים יותר מאחר והמגבלות הן מעטות יותר. אם מדובר על טיאוט של חניונים או אזורי תעשיה, ניתן לשלוט באופן יחסי בכמות התנועה הזורמת באותו אזור ובמיקום המכוניות החונות. בנוסף, כל שיקולי הרגע הנגרמים ממכונות מסוימות, הופך לא רלוונטי כאשר מדובר באזורים של תעשייה וחניונים.

המלצות

על מנת לקבל שירות מחברת ניקיון המתמחה בטיאוט כבישים, מומלץ לקבל חוות דעת חיוביות מבעלי תפקידים אשר כבר קיבלו שירות דומה מחברת ניקיון, ויכולים לסכם את חווית השירות כחוויה טובה. ישנם גם אתרי אינטרנט אשר מצרפים המלצות של גולשים אמיתיים על שירות שקיבלו ויכולים להיות רלוונטיים.

סגור לתגובות על כיצד מתבצע טיאוט כבישים?

מאת:

פרסם באתר כ - 116 מאמרים.

.

דילוג לתוכן