להכניס ספורט לשגרת החיים

22 בנובמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בריאות אחר

אנשים רבים היו רוצים להכניס ספורט לשגרת החיים שלהם. פעילות גופנית מביאה עמה המון יתרונות שחלקם ידועים לנו וחלקם פחות לכן הרבה אנשים יודעים כי כדאי להם להיכנס לשגרה כזו, אך הם לא יודעים באיזו דרך נכון להם לבצע זאת. לא לכולם קל להכניס הרגל קבוע ללוח הזמנים המטורף וכך עניין הפעילות הגופנית הופך להיות מאוד לא פשוט. אם אתם רוצים לעשות ספורט באופן קבוע ויש לכם קושי להכניס אותו כהרגל, יש דרך מצוינת שתאפשר לכם להתחייב בקלות. במאמר הבא נדבר על הדרך הזאת.

להתחייב לפעילות גופנית דרך צד שלישי

מתי קל לנו להתחייב למשהו שאנו רוצים להכניס כרגיל? לרוב זה יהיה כאשר אנו נתחייב עליו. ובמקרה הזה, איך תתחייבו לפעילות גופנית סדירה? הדרך לעשות זאת היא להוסיף למשוואה אדם שלישי. יש כאלו שעובד להם לבצע פעילות גופנית עם אנשים אחרים ויש כאלו שזקוקים לאיש מקצוע בתחום כמו מאמן כושר אישי ברעננה. כשאתם מתחייבים לאימונים מול מאמן כושר אישי אתם למעשה מתחייבים גם מול עצמכם שתבצעו את הפעילות. כאשר אתם מתחייבים לצד שלישי הסיכוי שתבצעו את הפעולה הוא גבוה יותר כי לא תרצו להפר את ההסכם שלכם עם הצד השלישי. כמובן שמאמן כושר אישי מגיע היא עם יתרונות רבים נוספים שאותם נמנה כעת.

יתרון מספר 1– ידע

למאמן כושר אישי יש את כל הידע לסייע לכם ללמוד איך עושים פעילות גופנית בצורה נכונה. אין זו חוכמה לבצע הליכה או ריצה או כל פעילות גופנית אחרת כאשר אתם עושים לעצמכם נזק בשרירים ובעצמות או בכל חלק אחר בגוף. עליכם לקבל מהמאמן האישי תוכנית אימונים המותאמת לכם באופן מדויק לפי סרגל מאמצים שמאמן הכושר האישי הגדיר מראש. סרגל המאמצים יהיה עבורכם המצפן שיוביל אתכם לפעילות גופנית סדירה שמתאימה עבורכם באופן מדויק.

יתרון מספר 2 ביצוע שינויים

כשאתם מתחילים פעילות גופנית בחודש הראשון לא תמיד זה יהיה פשוט, אך לאחר כחודש הגוף יתחיל להתרגל לעצימות הראשונית. כדי שהפעילות הגופנית תהיה אפקטיבית עליכם לבצע את הפעילות בעצימות יותר גבוהה ובהתאמה למצב הגופני באותו הרגע. כשאתם מתאמנים עם מאמן כושר אישי הוא יוצר לכם שינויים בפעילות כל הזמן ומאפשר לגוף שלכם לקבל בדיוק את העצימות שהוא צריך לאותו הרגע. כשהשינויים הגופניים מקבלים את המענה הנכון, הגוף משתפר והספורט הופך להרגל.

סגור לתגובות על להכניס ספורט לשגרת החיים

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן