האם ניתן ללמוד קורס תיווך אונליין?

19 בנובמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נדלן

אחת השאלות שאנשים שואלים כיום כל הזמן בהקשר של קורסים, היא האם ניתן ללמוד אותם אונליין מהבית? זו שאלה חשובה מאוד, שכן כולנו עסוקים בעבודה, בבית ולעיתים רחוקות נופלת עלינו מגפה, כמו הקורונה שלא מאפשרת לנו לצאת ללימודים. העולם למד לחיות באונליין ולכן גם קורס נדל"ן כיום ניתן לבצע באונליין, לפחות את רוב השיעורים.

מה ניתן לבצע אונליין?

כשאומרים קורס תיווך אונליין, למעשה מתכוונים לכל הנושאים שניתן ללמוד כחומר עיוני. לרוב יהיה מדובר בנושאים כמו סביבת הנכס, עלויות נכסים, אומנות המכירה, פרוצדורות עם עורכי דין וכדומה. את כל אלו ניתן ללמוד ללא כל בעיה באמצעות קורס אונליין כי אין צורך להיות פיזית בשום מקום. יש קורסים שילמדו אותם בזום ויש כאלה שילמדו בתוכנות אחרות, אך כיום זה לגמרי מתבקש וגם ממש אפשרי.

מה לא ניתן לבצע אונליין?

ומה לא ניתן ללמוד אונליין בקורס כזה? אז חשוב לדעת כי בקורסי נדל"ן איכותיים קיים גם החלק שבו יש לצאת החוצה פיזית ולראות איך מבצעים מכירה או השכרה של דירה. בדרך כלל זהו חלק שמצוותים את הלומד אל מתווך וותיק ומנוסה ומאפשרים לו ללמוד דרכו את המקצוע. החלק הזה הוא חלק חשוב מאוד ולא כדאי לוותר עליו כי הוא הפרקטיקה של התחום. ללא הפרקטיקה הלימודים לא יהיו שווים כלל.

האם קורס אונליין יהיה קצר יותר?

אין קשר בין האפשרות ללמוד אונליין לקיצור הקורס. קורס קצר יותר מחייב יותר מפגשים במהלך השבוע על מנת להשלים את כל הנושאים. חושב להבין שכדי לעסוק בתיווך, יש לקבל רישיון. את הרישיון מקבלים לאחר מבחן הסמכה שאליו לומדים בסיום הקורס. מי שלא השלים את כל הנושאים, לא בטוח שיצליח לעבור את הקורס ולקבל את הרישיון.

האם יש הבדל באיכות הקורס?

ממש לא! מה שאפשר ללמד אונליין, יהיה בדיוק כמו ללמוד בכיתה, רק מהבית. תוכלו גם בבית לשבת עם מחברת או מחשב ולכתוב את מה שהמרצה מדבר. בסופו של דבר אין זה משנה היכן אתם נמצאים, חשובה ההקשבה, שאילת השאלות וההשתתפות לאורך השיעורים.

לסיכום, קיים כיום קורס נדל"ן אונליין, בזכות הקורונה שבאה עלינו פחות לטובה. רוב הקורס הוא אונליין, למעט החלקים שיש לצאת אל השטח. קורסים שלא מציעים גם עבודה בשטח, הינם קורסים פחות איכותיים כי הם לא מלמדים פרקטיקה.

סגור לתגובות על האם ניתן ללמוד קורס תיווך אונליין?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן