האם שכפול מפתחות לרכב מתרחש רק במצב שאבדו המפתחות?

16 בנובמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כלי רכב

רבים בטוחים ששכפול מפתחות לרכב מתבצע רק במצב שבו אבדו לכם מפתחות הרכב, אך קיימים מצבים נוספים שבהם נזדקק למנעולן ויכול להיות שהוא ימליץ על ביצוע שכפול מפתחות או יצירת מפתחות חדשים. במאמר הבא נמנה מספר מקרים כאלו.

קורוזיה בתוך השלט

אחד המקרים שבהם נרצה לבצע שכפול מפתחות לרכב בנתניה הוא כאשר קיימת לכם קורוזיה בתוך השלט של הרכב. הקורוזיה מתרחשת כאשר השלט שלכם ספג בצורה כלשהיא לחות. הקורוזיה למעשה מצטברת על המגעים ומונעת ממנו לעבוד היטב. במצב עדין של קורוזיה, יכול להיות שהמנעולן יצליח להציל את המפתחות, אך במקרים של קורוזיה קשה, כנראה שזה יהיה מאוד בעייתי והוא יהיה חייב לבצע שכפול.

שלט שנשבר

אם השלט של הרכב שלכם נשבר, כנראה שלא תהיה לכם ברירה אלא להחליף אותו. רוב אזורי השלט עשויים פלסטיק ואם הוא נופל על אזור קשיח, יכול מאוד להיות שהוא יישבר ויפסיק לתפקד. במצב כזה תהיו חייבים לבצע שכפול של מפתח חדש עבור הרכב שלכם.

כשהמפתחות עושים בעיות בסוויץ'

אם המפתחות שלכם נכנסים במאבק אל הסוויץ', יכול מאוד להיות שהם כבר שחוקים ומחייבים החלפה. במקום לשבור את הראש עם הכניסה שלהם אל הסוויץ' בכל הנעה, כדאי מאוד להזמין מנעולן לשכפול. לפעמים הבעיה היא בכלל לא במפתח, אלא בסוויץ' עצמו, גם את זה יוכל לבדוק עבורכם מנעולן מקצועי ומנוסה.

כאשר יש זוג מפתחות אחד לרכב

אם יש לכם זוג מפתחות אחד ברכב ויש עוד אנשים שנוהגים ברכב, מן הראוי שיהיה לכם מפתח נוסף. מעבר לכך, אם המפתח שלכם חלילה אבד, מפתח ששכפלתם יציל אתכם. פעמים מעטות יצרניות הרכב מעניקות שני מפתחות עם הרכב בעת הקנייה, אך לרוב אנו נראה מפתח אחד ולכן ראוי לשכפל אותו.

כמה עולה לשכפל מפתח של רכב?

טווח העלויות נע בין 350 שקלים ל- 600 שקלים, כאשר אל העלות הזו מתווספת גם עלות קידוד השלט לרכב. סך העלות הכוללת נעה בין 1000 – 1500 שקלים. עלות זו נמוכה מעלות רכישת מפתח מהיצרן ולכן היא משתלמת.

לסיכום, יש המון סיבות שבהן מנעולן רכב ימליץ לכם על שכפול מפתחות הרכב שלכם. אם מדובר במנעולן מקצועי ומהימן, הקשיבו לו. כמו כן, חשוב לדעת, ברגע שקודדתם את המפתח החדש, זכרו שהמפתח הישן לא יעבוד שוב ולא יניע את הרכב.

סגור לתגובות על האם שכפול מפתחות לרכב מתרחש רק במצב שאבדו המפתחות?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן