החזרי מס לשכירים

27 בספטמבר 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה יעוץ מס

 

רשויות המיסים פועלות באופן שנתי, כלומר מחשבות את המיסים הנדרשים מהציבור באופן שנתי. אחת לשנה המעסיקים מדווחים על פרטים אישיים של עובדיהם, וכדומה. אך שינויים שונים בחיים ובעבודה אינם מתרחשים רק באחד בינואר… כולנו חווים שינויים שונים במהלך השנה, מה שעשוי לגרום למצב שבו אנו משלמים יותר מידי מיסים, ומגיע לנו החזר! עם מס4U, אתם יכולים לבדוק את הזכאות שלכם להחזר מס בקלות!

 

החזר מס לשכירים

 

החזר מס לשכירים הוא אופציה שנועדה לאפשר לשכירים לאמת את הפרטים שלהם ולקבל החזרים אשר מגיעים להם באופן חוקי לחלוטין, מטעם רשויות המס. הטעויות בחישובי המס נובעות ממקרים רבים, כמו שינויים שהתרחשו במהלך השנה ולא דווחו, מילוי כושל של טפסי 101 (טופס עובד) אשר מונע זכאות להטבות מס שונות, וכן הלאה. כך, לדוגמא, אנשים שעברו בין עבודות במהלך השנה, או לא עבדו חלק מן השנה, עשויים להיות זכאים להחזר מס. כך גם מי שנולדו לו ילדים במהלך השנה, מי שהוכר כנכה בלמעלה מ-90% נכות, חלילה, אדם שהתגרש או התאלמן, מי שזכאי לתואר אקדמי בתחום המקצוע שלו, מי שמפקיד באופן עצמאי כספים לביטוחי חיים ולביטוחי פנסיה וכן הלאה, כל אלו עשויים להיות זכאים להחזרי מס. החזרי מס לשכירים יכולים להגיע לאלפי שקלים בשנה!!!

 

איך מקבלים החזרי מס לשכירים?

 

רשויות המיסים אינן מציעות לשכירים את ההחזרים הללו, ורק מי שמגיש תביעה להחזרי מס יכול לקבל אותם. חברת מס4U מסייעת לכם לבדוק את הזכאות שלכם להחזרי מס, ועורכת בעבורכם את התביעה, כדי שבתוך זמן קצר תוכלו לקבל מרשויות המיסים את הכסף המגיע לכם, ולהרוויח כמה אלפי שקלים בכל שנה. חשוב מאד לבצע החזרי מס לשכירים רק דרך חברה מקצועית כמו מס4U, כדי לוודא שאתם בודקים את כל הפרטים, ולא לגרום למצב שבו במקום החזרים, נוצר לכם חוב לרשויות המס.

 

רוצים לבצע החזר מס הכנסה? פנו עוד היום למס4U ותקבלו סיוע מלא מן הרגע הראשון ועד לקבלת הכסף בפועל. בהצלחה!

 

סגור לתגובות על החזרי מס לשכירים

מאת:

פרסם באתר כ - 6 מאמרים.

.

דילוג לתוכן