5 סיבות מדוע כדאי להשקיע בדוד שמש

13 בנובמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה דודי שמש

הדוד מאפשר את חימום המים על ידי מקור טבעי ולכן הוא מאפשר לנו להבטיח זרימה של מים חמים בברזים בחינם כמעט לכל אורך השנה. עם זאת, חשוב לדעת כיצד לבחור אותו ובעיקר לתת עדיפות לדגמים מושקעים ומוכחים

השוואה בין סוגים שונים של פתרונות חימום מים מאפשרת לנו לבחור את המכשיר הכי מתאים לבית. המטרה של השוואה מן הסוג הזה היא לסייע לנו לחסוך בהוצאות, להבטיח ביצועים טובים ולמנוע מאמץ על תחזוקה. אם בודקים לעומק את היתרונות של כל אמצעי חימום ואת המאפיינים שלו, רואים למשל מה סוד ההצלחה של דודי שמש. בשלב הבא, כל מה שנשאר לעשות הוא לבחור אותו ויש לפחות 5 סיבות טובות שבגללן כדאי להשקיע:

  • כי זו השיטה הכי טובה לחמם מים

מקור החימום הטבעי של השמש מוכיח את עצמו כמעט לכל אורך השנה. במדינה עם אקלים חם וים תיכוני כמו ישראל, דודי שמש מייצגים את השיטה הכי טובה לחמם מים. באמצעות התקנת דוד שמש ניתן להבטיח זמינות גבוהה של מים חמים לכל המשפחה, מסביב לשעון ובצורה אפקטיבית. יתרה על כך, בחירה של דוד שמש מומלץ תאפשר לנו ליהנות מהשיטה הכי טובה גם בלי להתאמץ ובלי להיערך מראש. במידת הצורך, נוכל לשלב דוד חשמל ולדאוג לחימום של המים גם בעיצומו של החורף.

  • כי הוא אקולוגי

האופן שבו פועל הדוד תורם לאיכות הסביבה. כדי לנצל את היתרונות האקולוגיים של דוד מן הסוג הזה, מאוד כדאי להשקיע בו. השקעה בדוד כוללת למשל בדיקה של הדירוג האנרגטי שלו כפי שהוא מפורט על ידי היצרן, השוואה בין הדגמים על פי המפרט הטכני המלא ובמידת הצורך גם איסוף המלצות מטכנאים ובעלי מקצוע. אם משקיעים בדוד הנכון ובוחרים אותו מתוך ראייה אקולוגית ורחבה, דואגים לאיכות הסיבה ועל הדרך גם מונעים זיהום.

  • כי הוא יכול להפוך להשקעה משתלמת

כדאי להשקיע בדוד שפועל בצורה נכונה, אקולוגית וטובה כי כך הוא יכול להפוך מאוד מהר להשקעה משתלמת. אם בוחרים את הדוד המתאים ובדגם הנכון, מונעים עוגמת נפש ומשביחים את ערך הנכס. בגלל שלא סביר שניקח איתנו את הדוד גם אם נעבור דירה, אפשר לגלם אותו במחיר השכירות או המכירה. חוץ מזה, דוד שמש איכותי אולי עולה קצת יותר – אבל הוא חוסך עבורנו את הוצאות התיקונים והתחזוקה ולכן נחשב להשקעה משתלמת גם אצל לקוחות פרטיים וגם בקרב בעלי מקצוע.

  • כי יש לו תו תקן

כדאי להשקיע בדוד שיש לו תו תקן לפי מכון התקנים הישראלי. תו תקן מעיד על כך שהדוד נבדק, עבר את כל המבחנים ויכול לשמש למטרות שהוגדרו עבורו. תו התקן חשוב עבור הדוד למרות שהוא מעט מייקר אותו, כי בזכותו אנחנו יכולים להבטיח פעילות רציפה של דוד שמש מומלץ לכל אורך השנה. כמו כן, התקנת דוד שמש עם תו תקן לרוב תתבצע בצורה מהירה ויעילה יותר. 

  • כי יש לו חומר בידוד ושכבת ציפוי איכותיים

מבחינה טכנית, שווה להשקיע בדגמים של דוד חשמל או שמש עם חומר בידוד מפוליאוריטן מוקצף. מלבד חומר הבידוד, עדיף להשקיע בדוד עם שכבת ציפוי אמייל ולא להתפשר על המחיר הנמוך של דוד עם ציפוי צבע או פוליטון. האמייל וחומר הבידוד יעזרו לנו לשמור על מים חמים בתוך המכל, יחסכו את הצורך בהפעלה באמצעות מקור החימום החשמלי ויעניקו מים נקיים.

סגור לתגובות על 5 סיבות מדוע כדאי להשקיע בדוד שמש

מאת:

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.

דילוג לתוכן