מדריך איך ליצור קודי קופון WooCommerce

10 בנובמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה מסחר אלקטרוני

קניות באינטרנט הפכו בעשור זה לשיטת הקניות הנוחה ביותר, ועוד יותר מכך בשנים האחרונות. קונים מקוונים רבים חוקרים את הצרכים שלהם דרך האינטרנט כדי לקנות את המוצרים. למעשה, הקונים מעוניינים מאוד לקנות מוצרים יושבים בנוחות ובבטיחות של ביתם. זה נחוץ מאוד כדי לספק את הצרכים שלהם. לכן, חשוב מאוד לברך את הקונים המקוונים לחנות המקוונת שלך עם קופונים אטרקטיביים.

כיום הלקוחות שמים לב יותר למחירים ומחפשים חנויות שעולות פחות מאחרות. לכן, חשבו על המנטליות של הלקוחות בכל הנוגע להגעה לחנויות המקוונות עם המון הצעות קופונים והנחות.

למה להוסיף קופונים עבור WooCommerce

כבעל חנות מקוונת, אתה צריך להתחרות עם קמעונאים מקוונים אחרים כדי למשוך לקוחות מכל רחבי העולם. למרבה המזל, כעת אתה אמור להתחרות בעסקים מכל רחבי העולם. ישנן דרכים רבות למשוך לקוחות לחנות שלך, אבל קופונים הם דרך קלה למשוך לקוחות שמחפשים מציאות. מחקר אחד מצא כי 80% מהלקוחות יקנו מוצרים אם הם מרגישים שהמוצרים שלך מותאמים אישית בחנות המקוונת שלך. קופונים מאפשרים ללקוחות לחוות חוויה אישית.

במאמר זה, תלמד כיצד להשתמש בתכונת הקופון ב- WooCommerce שלך . אנו גם נראה לך כיצד ליצור קופוני WooCommerce מתקדמים כמו קופסאות קופונים, קופונים מתקדמים ושיתופים חברתיים להנחות.

כיצד להשתמש בפונקציונליות ליבת WooCommerce / קופון בסיסי

פשוט התקן והפעל את התוסף WooCommerce בחשבון וורדפרס שלך. אל תשכח להגדיר את חנות WooCommerce שלך ​​לפני שתמשיך. ודא שהחנות שלך מוכנה לקבל הזמנות ב-WooCommerce.

כעת, עקוב אחר השלבים שלהלן כדי להפעיל את תכונת הקופון ב-WooCommerce שלך. נווט אל WooCommerce – > הגדרות . בכרטיסייה כללי , גלול מטה לאמצע העמוד, שם תמצא את התווית ' הפעל קופונים '. פשוט סמן את התיבה ליד התווית.

כעת פונקציונליות הקופון תופעל בחנות WooCommerce שלך.

בשלב הבא, תיצור את הקופונים הבסיסיים של WooCommerce עבור החנות המקוונת שלך. כדי לעשות זאת, פשוט בצע את השלבים הבאים.

נווט אל האפשרות שיווק – > קופונים שנמצאת בצד שמאל של המסך. מסך חדש יופיע. לחץ על כפתור " הוסף קופון " בחלק העליון של המסך.

בשלב הבא תקבלו את המסך להוספת קופונים למוצרים שלכם בקלות. להלן המסך להוספת קופונים.

WooCommerce נותן לך את האפשרות להוסיף קופונים למוצר באופן ידני או אוטומטי על ידי הפקת קוד קופון. אנו ממליצים תמיד להזין את קוד הקופון באופן ידני, שאמור להיות פשוט ואטרקטיבי. כאשר הקופונים נוצרים באופן אוטומטי, רק קוד הקופון מוצג עם מילים שנוצרו באופן אקראי. לכן, ייתכן שללקוחות יהיה קשה לזכור את הקוד או שהם פחות מעוניינים להשתמש בקופון.

ניתן למצוא את התכונות של הקופון בסעיף ' נתוני קופון '. נתוני הקופון מאפשרים להחיל קופונים על מוצרים ספציפיים, תאריך התפוגה של הקופון, מגבלת השימוש וכו'.

כללי – נתוני קופון:

בהגדרות כלליות זו עבור קופונים, אתה יכול להגדיר את סוג ההנחה, סכום הקופון, תיבת סימון כדי לאפשר משלוח חינם ותאריך תפוגה של הקופון.

ישנם שלושה סוגי הנחה שונים זמינים עבור הקופון. הם:

  1. אחוז הנחה
  2. הנחה על עגלה קבועה
  3. הנחה על מוצר קבוע

הגבלת שימוש – נתוני קופון:

קטגוריית הגבלת שימוש לנתוני קופונים נותנת את הדרך להזכיר את המינימום והמקסימום שהוצא על הסכום כדי לאפשר את הקופונים בהתבסס על הרכישה שביצע הלקוח. תיבות סימון זמינות עבור מכירות בודדות ואי הכללה של פריטי מבצע. כמו כן, אתה יכול להזכיר מוצרים וקטגוריות כדי להפעיל/להשבית את הקופונים.

מגבלות שימוש – נתוני קופון:

קטגוריית מגבלות השימוש בנתוני קופון מספקת דרך להגביל את השימוש בקופון. ניתן להגביל את השימוש בשוברים לפריט ספציפי. ניתן גם לציין הגבלה על השימוש בשובר לכל משתמש.

לאחר מכן, הבה נבחן כיצד תוכל ליצור קופוני WooCommerce מתקדמים עבור הלקוחות שלך.

כיצד ליצור קופונים מתקדמים של WooCommerce

תוספים של WooCommerce כוללים רק את תכונות הקופון הבסיסיות, שאולי לא יספיקו למגמה הנוכחית. אז אנחנו יכולים לעבור לשלב הבא ולהציג קופונים ללקוחות באמצעות תוספים. חלק זה מכסה את הנושאים הבאים.

1. קופונים מתקדמים

קופונים מתקדמים עם כללים מתקדמים כמו BOGO, תנאי עגלה וכו'.

כדי לאפשר תכונות קופון מתקדמות כמו BOGO, תנאי עגלה וכו'. אנחנו צריכים תוסף טוב שאמור לכלול את כל התכונות הללו. אנו ממליצים על התוסף " קופונים מתקדמים " בעל תכונות ייחודיות למשוך לקוחות רבים באמצעות קופונים. לפלאגין יש תכונות רבות בגרסה החינמית, אם אתה צריך יותר, אתה צריך ללכת על גרסת הפרימיום. בהסבר זה נעשה שימוש בגרסה החינמית.

תן לנו לחקור את התוסף כדי למצוא את סוגי הקופונים האטרקטיביים לחנות המקוונת שלך. ראשית, הבה נסתכל על "קופונים של BOGO".

קופונים של BOGO

BOGO הוא קיצור של Buy One Get One Free Copons, הנפוצים מאוד בחנויות לא מקוונות. תוסף קופון מתקדם הביא לנו את התכונה הזו גם לחנויות מקוונות.

קופון זה נראה אטרקטיבי יותר מהרבה תוספים מסורתיים אחרים הזמינים ב-WooCommerce. אין ספק, זה ימשוך לקוחות רבים לחנות המקוונת שלך.

מצב העגלה

מצב העגלה עוזר להפעיל קופונים רק ללקוחות הנכונים. זה מפחית את הבעיות של לקוחות שמפסידים בטעות את הקופונים. הגדרת התנאי הנכון מאפשרת לבעל החנות המקוונת לשלוט במכירה. כמה דוגמאות הן שהקופון מופעל כאשר בוחרים מוצרים מקטגוריה מסוימת או כאשר המוצר נרכש בפעם הראשונה.

ישנן אפשרויות רבות ברשימה ותוכל להחיל אותן בקלות בחנות המקוונת שלך. עם אפשרות תנאי עגלת הקניות הזו, יש לך שליטה על החנות והקופונים שלך.

הגבלות תפקיד

הגדרות הגבלת התפקיד גורמות ללקוח להפסיק להשתמש בקופון אם תפקידי המשתמש שלו אינם מרוצים. כדי להפעיל את הגבלת התפקיד, עליך להפעיל את תיבת הסימון על המסך. אפשרות סוג הניתנת לאישור ואי אישור של תפקיד הלקוחות והמשתמש להלן נותנת את הבחירה להזכיר את תפקידי המשתמש.

קופונים של כתובת URL

קופונים של כתובת URL היא דרך נוספת למשוך את הלקוח להביא אותם לכתובת URL חדשה כדי לאסוף את הקופונים. סוג זה של קופונים משמש בעיקר לתמיכה בצ'אט חי, שיווק בדוא"ל, קישורי בלוג וכו'.

2. YITH WooCommerce Share להנחות

בזמן של היום, כולם מחוברים לרשתות החברתיות כי לכל אחד יש חשבון נייד ומדיה חברתית משלו. לכן, כשאתה נותן הנחה רק בגלל שאתה משתף את הדף שלך במדיה החברתית, אתה מקבל טווח הגעה נהדר לעסק שלך.

שיטת הקופונים הזו תביא לכם לקוחות רבים לעסק שלכם. ישנם תוספים רבים שבהם אתה יכול להשתמש כדי לאפשר אפשרויות מדיה חברתית ב-WooCommerce שלך. כאן נדגים לכם כיצד להשתמש בתוסף "YITH WooCommerce share עבור הנחה".

כדי להפעיל אפשרות זו ב- WooCommerce, תחילה עליך להפעיל את הגדרות הקופון המוגדרות כברירת מחדל בהגדרות WooCommerce. לאחר שתפעיל אפשרות זו, הגדרות נוספות זמינות בתוסף YITH כדי להפעיל את אפשרות השיתוף החברתי.

בנוסף, עליך להפעיל הגדרות חשבון מדיה חברתית בנפרד כמו טוויטר, לינקדאין ושיתוף אימייל.

הגדרות טוויטר

כדי להתחיל לשתף באמצעות טוויטר, חיוני ליצור אפליקציה חדשה שתאפשר את מתקני השיתוף של טוויטר. פשוט בצע את השלבים הבאים,

העתק את הקישור המופיע בכתובת ה-Callback URL. לאחר מכן עבור לטוויטר ולחץ על כפתור " צור אפליקציה חדשה " על המסך. המסך למטה מופיע.

לאחר מכן עבור ללשונית " מפתח ואסימוני גישה " והעתק את " מפתח הצרכן וסוד הצרכן ". כעת עבור לדף ההגדרות של טוויטר והדבק גם מפתח צרכן וגם מפתחות סודיים בשדות המתאימים.

לבסוף זז למטה ולחץ על " צור אסימון הגישה שלי " כדי לאפשר את תהליך השיתוף בטוויטר.

הגדרות LinkedIn

כדי להפעיל את LinkedIn, פשוט בצע את השלבים הבאים. תחילה עברו לדף " בית -> הגדרות -> הגדר את אפליקציית LinkedIn ". כעת הפעל את האפשרות " אפשר שיתוף LinkedIn ".

כעת התחבר לאפליקציות מפתחות LinkedIn  ועכשיו לחץ על כפתור " צור אפליקציה ".

כעת מלא את היישום שנוצר.

לאחר שתשלים את היישום, ייווצרו מזהה הלקוח והמזהה הסודי. הדבק את אלה בדף ההגדרות של LinkedIn שלך בתוסף YITH. כעת, לינקדאין תופעל בכל הדפים.

הגדרות קופון

דף הגדרות הקופון מאפשר לך להוסיף תיאור, סוג הנחה וסכום קופון עם ימי תפוגה של הקופון.

3. Woo Coupon Box

תיבת קופונים היא הדרך הטובה ביותר לאסוף דוא"ל של משתמשים לשיווק עתידי. קופון קופון מאפשר למשתמשים להירשם לחנות המקוונת שלך על ידי מתן כתובת הדוא"ל שלהם. כדי להפעיל תכונה זו עבור חנות WooCommerce שלך, עליך להתקין את התוסף הבא בשם "קופון קופון עבור WooCommerce".

כללי

לאחר התקנת והפעלת התוסף, הוא יהיה מוכן לגישה שלך. עכשיו, פשוט פתח את הפלאגין. עבור אל " הגדרות " ובחר בכרטיסייה " כללי ".

הכרטיסייה הכללית מספקת את האפשרויות לפעילויות מנוי, טיימר קופץ ושאר המתקנים.

קוּפּוֹן

לשונית הקופון קובעת לגבי סוג הקופון, סוג ההנחה, מינימום ומקסימום הוצאה, הכללה/אי הכללה של מוצרים ולבסוף מגדירה את המגבלות לקופון, לפריט ולכל משתמש.

מדריך איך להתקין Google Analytics
איך להתקין Google Analytics 4

לשונית אימייל

קטע זה יוצג למשתמש הקצה לאחר השלמתו באמצעות תיבת הקופונים. ניתן לנסח מחדש את תוכן האימייל בחלק זה ותוכל לשנות צבעים ולהוסיף תמונות.

להקצות

קטע הכרטיסייה מוקצה נועד להפעיל את ההודעה הקופצת במסך המסוים. זה מקל על הצגת החלון הקופץ ברגע שהתנאי מתקיים. זה מגביר את הלהיטות של הלקוח ומפתיע אותו.

לעצב

לשונית עיצוב מסייעת בעיצוב קופסת הקופונים. הוא מכיל אפשרויות עיצוב רבות שיכולות לעזור בעיצוב קופון קופונים טוב.


קופונים משפיעים על הפסיכולוגיה האנושית וגורמים להם לקנות את המוצר מהחנות המקוונת שלך. קופונים הם תמיד דרך יעילה למשוך לקוחות לחנות שלך. מאמר זה מראה לך בעיקר כיצד ליצור ולנהל קופונים בחנות WooCommerce שלך. מקווה שמאמר זה יעזור לך בניהול ויצירת קופונים לחנות WooCommerce שלך.

סגור לתגובות על מדריך איך ליצור קודי קופון WooCommerce

מאת:

קרית טק kiryatech כל הפתרונות הדיגיטליים במקום אחד: שיווק בפייסבוק שיווק בגוגל בניית חנות וירטואלית בניית אתר תדמית בניית דף נחיתה אחסון אתרים מוצרים בניית אתרים תחזוקת אתרים עיצוב לוגו קידום אתרים אורגני ניהול מוניטין ברשת כתיבת תוכן שיווקי

פרסם באתר כ - 128 מאמרים.

.

דילוג לתוכן