חשיבות החזקת כספת בעסק

18 באוקטובר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בית ומשפחה

כספת לאחסון נשק ותחמושת

רוב ארגוני הבטיחות בנשק ביתי מייעצים לשמור את התחמושת שלך במקום נעול בנפרד מהנשק שלך. זה לא מחויב בהחלט על פי חוק, אם כי מדינות כמו קליפורניה כן דורשות לשמור על כלי ירייה ללא טעינה (אמצעי זהירות הגיוני נוסף). שמירה על התחמושת נפרדת מכלי ירייה אכן מהווה אתגר במצבי חירום, וזו הסיבה שחלק מבעלי הנשק עלולים לשנוא לעשות זאת, אבל זה מקשה הרבה יותר על ילד או פושע לשים את ידיהם על נשק טעון. בסופו של דבר, זו החלטה אישית אם להפריד בין רובים ותחמושת. גם אם תחליט לאחסן את הנשק שלך עם כמה מגזינים, עדיף לשמור את עיקר התחמושת שלך במקום אחר. בשריפה, התחמושת שבכספת שלך עלולה להתחמם יתר על המידה ולרסס אבקה לכל עבר, ולגרור את הנשק שלך. זה יכול לקרות גם אם התחמושת נמצאת בכספת אש, אם האש לא נכבית במהירות מספקת.

למה חשוב אבטחת אקדח?

ראשית – רובים יקרים, ואתה לא רוצה שיגנבו אותם. שנית, רובים גנובים בידיים הלא נכונות עלולים לגרום לטרגדיה. הסיבה הבולטת יותר עבור בעלי נשק רבים היא ילדים. ילדים סקרנים, לא מפגינים שיקול דעת גדול, ולעתים קרובות יודעים הרבה יותר ממה שאתה חושב שהם יודעים. גם אם נשק מוסתר היטב, ילד עדיין עלול לגלות. יש רק כל כך הרבה מקומות מסתור בבית ממוצע, אחרי הכל. כספת ביתית לאקדח היא אמצעי זהירות נבון כדי להבטיח שהנשק שבו אתה משתמש כדי להגן על המשפחה שלך לא יסכן את ביטחונם.כספת חסינת אש היא השקעה נבונה מאוד לעסק. אבל איך כדאי להשתמש בו בצורה הטובה ביותר? במאמר זה, נסקור את הפריטים שעסקים צריכים לשמור בכספת או בכספת.
פריטים שהעסק שלך צריך לשמור בכספת
נראה שבכל קיץ שריפות קטסטרופליות נמצאות בחדשות. בתים ועסקים הפכו לאפר. התמונות האלה צרובות ברוב מוחנו. אולי לא תוכל לשלוט במזג האוויר, אבל העסק שלך לא צריך להיות קורבן אם אתה שומר על חפצי הערך שלך מוגנים בצורה מאובטחת. להלן 8 פריטים שכדאי לאחסן בכספת חסינת אש או בכספת בכל עת.

פוליסות ביטוח נוכחיות ופרטים ליצירת קשר עם הסוכן: אם העסק שלך ניזוק במהלך שריפה, תזדקק לאלו מיד.
רישומים פיננסיים עסקיים: רוב הסיכויים שהם יישמרו בצורה מאובטחת בענן, אך ייתכן שתרצה לשמור את המידע הזה גם בצורה פיזית "מוגנת האקרים".
רשומות חשובות הקשורות להשקעות וחשבונות בנק: ייתכן שיהיה עליך לגשת אליהם במקרה חירום.
מידע על חובות, תאריכי פירעון ופרטי התקשרות נלווים: כל מה שאתה צריך כדי לשמור על הכספים שלך בסדר לאחר אסון צריך להישמר בטוח.
מפתחות לכספת: אם אתה מאחסן חפצי ערך כלשהם בבנק, תרצה להיות מסוגל לגשת אליהם במקרה חירום.
מסמכי עבודה רגישים: לא כל הרשומות החשובות שלך יועלו לענן. חלקם אולי תרצו לשמור על פרטיות ככל האפשר.
נכסים פיזיים חשובים: בהתאם לאופי העסק שלך, אתה יכול להחזיק פריטים כגון תכשיטים או כלי נשק במקום. יש לשמור אותם בכספת או בכספת בכל עת.
מזומנים: שוב, בהתאם לאופי העסק שלך, כמויות גדולות של מזומנים עשויות לזרום דרך השטח שלך. שמרו על הכסף הזה בטוח וצמצמו את הנזק הכספי משריפה גדולה.

בחירת הכספת או הכספת הנכונה

כשאתה בוחר כספת, אל תניח שהם מדורגים נגד אש. בדוק אם יש דירוג אש ממעבדת החתמים, ארגון עצמאי שבודק את היכולת של מוצרים בטוחים וכספת. באופן אידיאלי, אתה רוצה מוצר שיכול לשמור על בטיחות הנייר. זה אומר שהטמפרטורה הפנימית לא צריכה לעלות מעל 350 במשך 30 דקות או יותר.

סגור לתגובות על חשיבות החזקת כספת בעסק

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן