מסמכים חשובים שומרים בכספת המיועדת לכך

18 באוקטובר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בית ומשפחה

אחד השימושים הטובים ביותר לכספות הוא שמירת מסמכי משפחה וחיים חשובים כגון תעודות נישואין, תעודות לידה ופטירה, כתבי בית, תעודות מניות או אג"ח ומסמכים פיננסיים חשובים נוספים. אפילו עם הדיגיטציה המוגברת של … ובכן, הכל עדיין חשוב לשמור עותקים מודפסים בהישג יד. היתרון העיקרי של כספת ביתית על פני, למשל, כספת בבנק או משהו דומה הוא שהמסמכים הללו נמצאים בהישג יד עשרים וארבע שעות ביממה. אתה אף פעם לא יודע מתי יהיה לך צורך דחוף בתעודת נישואין או תעודת ערבות.

מה קורה כשזה יום חג? או ביום ראשון? או אם אתה לא ממש זוכר איפה שמת את מפתח הכספת הזה? קיום כספת ביתית מקל על כל החששות הללו ומייעל את "חיפוש המסמכים החשוב" שלך. כשחשבתי על זה, הבנתי שבטוח יש הרבה מסמכים שהייתי רוצה לשמור בכספת בבית, אבל אני אף פעם לא יודע בדיוק כמה זמן אתה אמור לשמור דברים. כמו החזרי מס? הידעתם שצריך לשמור את כל דוחות המס שהוגשו במשך שבע שנים לפני שנפטרים מהם?

ובכן, נתקלתי בדף הצ'יטים השימושי הזה כדי לעזור לך לעקוב אחר מה שאתה צריך כדי לעקוב אחר מסמכים.
כמה זמן לשמור מסמכים חשובים
תעודות לידה ופטירה — לנצח.

מסמכי תכנון עיזבון — לנצח. (אלא אם מנהל העזבון שלך יודע איך להיכנס לכספת שלך, וודא גם שיש לו או לה ולעורך הדין שלך עותקים).

סגור לתגובות על מסמכים חשובים שומרים בכספת המיועדת לכך

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן