10 הדברים שאתם חייבים לדעת לפני רכישת כספת

16 באוקטובר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

הגעת לחנות MY SAFE בחיפוש אחר מוצר שנראה פשוט מספיק כי כספת היא קופסת מתכת, נכון? לאחר חקירה נוספת, אתה מגלה שיש יותר בכספת ממה שחשבת במקור. חפש באינטרנט ותמצא מספר עצום של "מומחים" המוכרים על עצמם שאומרים לך מה אתה אמור לדעת על קניית כספת.

תסתכל מספיק זמן ותתחיל לראות שלעתים קרובות יש מידע סותר. מניסיוננו, מה שקורה בדרך כלל הוא שהלקוח מנחש מה הוא צריך ולרוב ההחלטה מתרכזת בגודל ובמחיר. המחשבות שלנו הן שעדיף הגנה כלשהי מכלום. כאשר אנו עוצרים לשקול את הסיבות להשקיע כספת ביתיות איכותיות, זה מסתכם בסוגיה פשוטה מאוד אך חשובה ביותר: התכולה שאנו רוצים להגן היא לרוב מהדברים החשובים והיקרים ביותר שבבעלותנו. הפילוסופיה שלנו היא; "אם זה חשוב – חשוב לעשות את זה טוב." מכיוון שכך, אנו מרגישים שזו אחריותנו כמומחים בתעשיית מוצרי האבטחה והבטיחות לחתוך את פיסות המידע והאינפורמציה האינסופית ולתת לך רק את השיקולים החשובים ביותר בעת חיפוש הפתרון הטוב ביותר לאתגר שלך.

לפני שנמשיך, עלינו להתייחס אתך למה המידע שלנו טוב יותר ממה ש"מומחים" מקוונים אחרים יגידו לך:
1. החברה שלנו קיימת כבר למעלה מ-60 שנה. אבטחה היא העסק היחיד שלנו

2. ייצרנו כספות ומבינים מה עושה בטוחה אחת טובה יותר מאחרת.

3. אנו עובדים עם אנשים פרטיים וחברות בכל רחבי העולם לצרכי האבטחה והבטיחות שלהם. רבים מהלקוחות שלנו הם חברות Fortune 100 אשר סומכות על המוצרים והניסיון שלנו.

4. אנו שוכרים עובדים בעלי תשוקה למוצרי אבטחה ובטיחות. המשימה שלנו היא לא למכור מוצרים, אלא לספק פתרונות שיעזרו ללקוחות לישון טוב בלילה. אנו קוראים לזה "שקט נפשי".

א. אנחנו משקיעים הרבה זמן וכסף בהכשרת העובדים שלנו. התקשר אלינו ותגלה שאנחנו יודעים על מה אנחנו מדברים. בלי שיחת מכירות מפוארת או גישושים במדריך כדי למצוא מידע – רק מידע ישר לנקודה שאתה צריך כדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.

ב. ההמלצות שלנו אליך מבוססות על מה שאנו מכנים "מבחן סבתא". מה שאנחנו מתכוונים הוא שאם סבתא המתוקה שלנו שאכפת לנו ממנה מאוד תגיע אלינו לייעוץ מה כדאי לרכוש בכספת, מה היינו ממליצים לה?

ההמלצות שלנו אליכם מבוססות על העובדה שאנו מתייחסים ללקוחות שלנו כאל משפחה. לטובתכם, ריכזנו עבורכם סיכום "טופ 10" למי שרוצה להגיע ללב מה שחשוב בהחלטה מהו המוצר המתאים ביותר לצרכיו הספציפיים. סביר להניח שתוכל למצוא את המידע הזה על ידי חיפוש שעות על גבי שעות מזמנך בחיפוש באינטרנט, אבל ריכזנו את זה לרשימה פשוטה אך רבת עוצמה של הדברים החשובים ביותר שאתה צריך לדעת לפני השקעה בכספת.

תנו לנו להפעיל עבורכם את 60 שנות הניסיון שלנו. קרא את המאמר הזה. אתה תשמח שעשית זאת!
1. לא כל כספות הנשק נוצרות שוות. אל תקנו אחד עד שתקראו את זה…

כספות אקדח מגיעות בסגנונות וגדלים רבים ושונים. רבים הם רק ארונות נשק ללא הגנה מפני אש או פריצה. הבנייה (עובי המתכת, סוג מנגנון הנעילה) צריכה להיות הדאגה הראשונה שלך, ואחריה דירוג האש. לארונות רובים יש מתכת דקה מאוד בדומה לפלדה בגודל 16 או 18. פטיש ביתי סטנדרטי ומברג גדול יכולים לפרוץ בקלות לארון רובים. כספות אקדח משתמשות בפלדה 12 ג' כבדה יותר ויותר בגוף הכספת, וחלקן משתמשות בפלדה בעובי של 10 ג' או יותר. בניית דלתות חשובה מאוד. חפש כספת לאקדח עם לפחות ¼ אינץ' של פלדת פלדה מוצקה בדלת. לכספות טובות יותר יש פלדה בגודל ½ אינץ' או יותר. כספות לנשק הטובות ביותר יש דירוג פורץ של מעבדת Underwriter, כגון, RSC (Residential Security Container), U.L. TL-15 (עמיד לכלי עבודה) ו-U.L. TL-30. לעתים קרובות מתעלמים מדירוג האש, אבל צריך להיות אחד השיקולים העיקריים שלך.

אנו ממליצים לרכוש כספת אקדח בדירוג של שעה לפחות. למה? כספות בעלות דירוג שריפה של פחות משעה שורדות רק לעתים רחוקות שריפה בבית או בעסק. למה להוציא כמעט 1,000 דולר או יותר עבור כספת לאקדח שלא תגן על הרובים והתחמושת שלך בזמן שריפה? אם התקציב שלך לא יתמוך בכספת אקדח עם דירוג של שעה אחת, אז לכו על ההגנה הארוכה ביותר שאתם יכולים להרשות לעצמכם. לקוחות רבים מטעים לחשוב שכספת אקדח מדורגת אש מספיקה כדי להגן על המסמכים החשובים ביותר שלך. ההמלצה שלנו היא לחפש U.L. מיגון אש מדורג של שעה אחת או בדיקת אש מעבדתית עצמאית של לפחות 90 דקות אם אתה חושב להניח מסמכים חשובים בכספת הנשק. אפילו טוב יותר הוא לרכוש קופסת מנעול אש קטנה בדירוג U.L שתוכל למקם בתוך כספת הנשק.

סגור לתגובות על 10 הדברים שאתם חייבים לדעת לפני רכישת כספת

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן