מהם היתרונות של כספת אלקטרונית?

16 באוקטובר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

אנשים רבים מכירים כספת אלקטרונית המגנה על חפצי הערך שלהם כשהם משאירים אותם בחדר מלון, בתא בקווי שיוט. או אפילו בחדר ההלבשה בכמה מועדוני בריאות יוקרתיים. אך לעתים קרובות אנשים אינם שוקלים לרכוש כספת לשימוש בביתם. כספת אלקטרונית קטנה, דומה לזו שאתה מוצא בחדר במלון, ניתנת לרכישה בפחות מ-100$ ויכולה לתת שקט נפשי עבור הפריטים היקרים שלך. בכלכלה של היום, זה הפך אפילו יותר חשוב להגן על הדברים שאנחנו עובדים כל כך קשה כדי להרוויח. אם אי פעם הופכים קורבן לפשע כמו פריצה, או אפילו הצתה, כספת אלקטרונית יכולה להציע שקט נפשי עצום והגנה על חפצים בפנים.

כספות אלקטרוניות מגיעות בצורות ובגדלים שונים וניתנות להתקנה במגוון מקומות. כמו כספות ביתיות אחרות, ניתן לעגן כספות אלקטרוניות לרצפה בצורה של כספת רצפתית או למען אבטחה נוספת ניתן להתקין אותה ככספת בתוך הקיר אשר לאחר מכן ניתן לכסות אותה בתצלום או פריט אחר המאפשר לאנשים להיות ב- אותו חדר עם הכספת מבלי לחשוד בנוכחותה. כספות אלקטרוניות הן בדרך כלל קלות לשימוש וקלות לתכנות. הבעלים או המשתמש בוחר שילוב בדרך כלל באורך של ארבע עד שש ספרות והשילוב נשאר תקף עד למועד שבו השילוב מאופס. חלק מהיתרונות של כספת אלקטרונית כוללים עיכובי זמן הניתנים לתכנות, תכונות נעילה אם הוזן שילוב שגוי פעמים רבות, אינדיקציות לכך שנוסה שילוב שגוי וקלות לשנות את שילוב הכספת.

לרוב לכספת אלקטרונית תהיה גם גישה למפתח, אך אם תאבד מפתח, שילוב קל הרבה יותר לשנות מאשר רכישת כספת חדשה או אפילו מנגנון נעילה. מכיוון שאתה יכול בקלות לשנות את השילוב, זה עוזר למנוע מידים לא רצויות לגשת לכספת ללא ידיעתך. אם אתם רוצים שלמשפחה שלכם או לעובדים מסוימים תהיה גישה לכספת, תוכלו לתכנת מספר שיש לו משמעות לכולם ואפילו ילד יכול לפתוח כספת במינימום הכשרה. עם זאת, אם אתה רוצה להרחיק חפצים מסוימים, כגון כלי נשק, מידיהם של ילדים קטנים, פשוט אל תשתף את השילוב ותהיה לך שקט נפשי בידיעה שילדך לא יכול לגשת בטעות לכלי הנשק המשפחתיים או לפריטים אחרים שעלולים להיות מסוכנים.

סגור לתגובות על מהם היתרונות של כספת אלקטרונית?

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן