למה אנשים בוחרים בכספות דיגיטליות

16 באוקטובר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

עבור רוב האנשים, אבטחת הבית מתחילה ונגמרת במנעול דיגיטלי לדלת הכניסה שלך. בעוד מנעול טוב לדלת הראשית שלך הוא בהחלט צעד חשוב בדרך לבית בטוח יותר, ישנן טכנולוגיות שימושיות נוספות בהן תוכל להשתמש כדי להגן על עצמך, על יקיריכם ועל כל החפצים שלכם.

זה נכון שגניבות ופריצות אינן נפוצות בסינגפור בהשוואה לכמה מדינות אחרות. אף על פי כן, פשע עדיין מתרחש בחברה שלנו ואין ערובה שהחפצים היקרים שלך לא ייגנבו ברגע בלתי צפוי. קבע את דעתך בשקט ושקול רכישת כספת דיגיטלית והבטח שהידיים והעיניים הנודדות יורחקו מהפריטים החשובים שלך הנעולים בבטחה בפנים.

 

מהי כספת דיגיטלית?
כפי שהשם מרמז, כספת דיגיטלית היא קופה מאובטחת שבה אתה מאחסן את החפצים האישיים שלך. כספות אלה יכולות להתקיים במגוון מקומות כגון מאובטחים לרצפה שלך, מוסתרות בארון שלך, בתא מיוחד, או במקומות אחרים, תלוי מה ההעדפה שלך.

כספות דיגיטליות מגיעות גם עם תכונות מסוימות (עליהן נדון בהמשך), אך התכונה החיונית ביותר תכלול קוד גישה של ארבע עד שש ספרות או צורה אחרת של גישה כגון טביעות אצבע או מנעולי מפתח, כמו גם אמצעי אבטחה נוספים במקרה של פריצה.

סגור לתגובות על למה אנשים בוחרים בכספות דיגיטליות

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן