כספת חסינת אש היא השקעה חשובה לכל עסק.

16 באוקטובר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

שריפות הן אחד האירועים הנפוצים והמסוכנים ביותר שעלולים לפרוץ בנכס או בחצר. בשנת 2016 לבדה, כוח ההגנה האזרחית של סינגפור (SCDF) הגיב ל-3,871 קריאות אש נוספות ו-12.1% היו מעורבים בחצרים שאינם למגורים הכוללים רכוש מסחרי ותעשייתי. אין לזלזל בפריצות שריפות, הן יכולות להיות בקנה מידה גדול ואף להשפיע על הסביבה.

בעוד שהמתחם שלך עשוי להיות מבוטח מפני סיכונים כגון שריפות, עדיין עדיף להיות בטוח מאשר להצטער. הגנה על חפצי הערך שלך כספות חסינות אש מהווה סיכון נמוך בהרבה מהחלפתם כאשר הם ניזוקו באירוע שריפה.

דירוג עמידות האש של כספת תלוי במה ניתן להגן מפני שריפה, וכמה זמן ניתן להגן עליה. לדוגמה, כדי להגן על פריטים כמו מסמכי נייר ורשומות, הטמפרטורה הפנימית של הכספת צריכה להיות מתחת ל-350 מעלות. אם אתה מאחסן פריטים כמו חומרת מחשב, כרטיסי זיכרון או DVD, תזדקק לטמפרטורה פנימית נמוכה בהרבה כדי לשמור על פריטים אלה מוגנים מפני שריפות.

רוב הכספות מציעות כ-30 דקות של הגנה מפני אש. יש גם כמה כספות בשוק שמציעות שעה או יותר של סיבולת אש למרות שהן נוטות להיות יקרות יותר. עם זאת, ברוב המקרים, 30 דקות של הגנה מפני אש זה כל מה שאתה צריך כדי לשמור על המסמכים שלך לפני שהשריפה תירגע.

התנגדות לפריצה
חלק מהכספות עמידות יותר בפני גניבה מאחרות. מידת ההתנגדות לפריצה שתצטרך תהיה תלויה באיזה סוג של פריטים אתה מתכוון לשמור בפנים.

אם אתה מנהל עסק לתכשיטים או שעוני יוקרה, החנות שלך צפויה להיות ממוקדת לפריצה וגניבה. לכן, תזדקק לכספת עמידה בגניבה גבוהה כדי לשמור על הפריטים היקרים ביותר שלך. מצד שני, אם אתם שומרים רק מסמכים מסווגים או מידע עסקי סודי, סביר להניח שתהיו היעד לפשע כזה. במקרה זה, ייתכן שלא תזדקק לכספת עמידה מאוד בגניבה. רק כספת בעלת עמידות בינונית תספיק.

כדי לבדוק עמידות לפריצה, צוות הבדיקה ישתמש בחומרי נפץ, כלים ולפידים כדי לנסות לפתוח כספת. דירוג ההתנגדות לפריצה תלוי כמה זמן לוקח להיפתח בשיטות אלו.

אתה גם רוצה להיות בטוח כספת כבדה מספיק כדי לא להיסחף בקלות. אם הכספת שלך קטנה וקלת משקל, וודא שאתה משקיע בערכת הברגה כדי לאבטח ולעגן אותה לקיר. זהו גורם מרתיע נוסף מפני גניבה ומקשה על לקיחת חפצי הערך שלך במהירות ובקלות.

סגור לתגובות על כספת חסינת אש היא השקעה חשובה לכל עסק.

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן