כספת דיגיטלית לשימוש באמצעות קוד אישי

16 באוקטובר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

עם כספת, אתה יכול להעניק גישה לאנשים מורשים על ידי מתן קוד PIN. כך, אתה יודע בדיוק למי יש גישה ולמי אין. מתן גישה סלקטיבית תגן על חפצי הערך שלך מכל אדם לא מורשים או ידיים סקרניות.

יתר על כן, הכנסת המסמכים שלך למגירה נעולה היא פשוט לא מספיק בטוחה. בהשוואה לקופסאות כספות, יחידות מגירות עם מנעולים ניתנות לפתיחה בקלות באמצעות ברזל או על ידי בחירת המנעול. קופסאות כספות ביתיות עמידות הרבה יותר בגניבה ממגירות כאלה. יש להם מערכת נעילה מסובכת יותר המונעת כניסה מאולצת והתעסקות. בנוסף, החומר הכבד והחזק של כספת מקשה על נשיאה ופריצה. לכן, זה הופך את הכספת לעמידה בפני גניבה.

תחסוך כסף
למרות שהכספת תהיה השקעה עבורכם, היא תחסוך לכם כסף בטווח הארוך.

החלפת מסמכים עסקיים שאבדו עלולה לעלות ביוקר. גם אם הם לא עולים הרבה, החלפת מסמכים כאלה בהחלט דורשת פרק זמן לא מבוטל. הדבר עלול לגרום לעיכובים בתהליכי הגשת הבקשה או במצבים בהם יש צורך במסמכים אלו, במיוחד כאשר יש מועד אחרון. אובדן זמן ועיכובים עלולים לגרום גם לאובדן הכנסות.

בטווח הארוך, כספת דיגיטלית תחזיר את עצמה. הימנע מבעיות יקרות על ידי הגנה על המסמכים שלך.

סגור לתגובות על כספת דיגיטלית לשימוש באמצעות קוד אישי

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן