איך תזהו כי מדובר במנעולן מוסמך?

12 באוקטובר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בנייה ושיפוצים

אתם צריכים להחליף את המנעול של דלת הבית ואתם לא בטוחים איזה מנעולן להזמין ומי מהמנעולנים הינו מנעולן מוסמך. במאמר הבא נסביר מיהו מנעולן מוסמך ואיך תזהו אותו.

קורס מנעולנים

מנעולן מוסמך הוא מנעולן אשר עבר קורס מנעולנים ויש לו תעודה לעסוק במקצוע. רבות דובר על מנעולנים ואישור ההסמכה שלהם לעסוק בתחום. חשוב להבהיר בעניין זה שאין אישור הסמכה ממשלתי או משטרתי שניתן לכל מנעולן בסיום הלימודים. מנעולן יכול על דעת עצמו לפנות למשטרה ולבקש תעודת יושר כדי להציג ללקוחותיו, אך זו לא חובה של המקצוע ולכן לא כל מנעולן מחזיק בתעודה כזו. כמובן שמנעולן שכן מציג לכם תעודה כזו, זה רק פלוס עבורו, אך אין זה אומר שמנעולן אחר ללא תעודת יושר הוא אינו מנעולן מוסמך.

בדיקת המקצוענות

אם אתם רוצים לבדוק האם עומד מולכם מנעולן מקצוען, תוכלו לשאול אותו איך הוא הולך לבצע את ההחלפה של הצילינדר. ודאו שהוא מבצע את ההחלפה בשלבים וביסודיות. ביצוע הפעולה לפי שלבים ועם כלי העבודה הנכונים תעיד על מנעולן מקצועי ומוסמך.

המלצות

אם מישהו כבר התנסה בשירותיו של מנעולן מסוים והוא ממליץ עליו, אין ספק שזה מעיד על האמינות שלו. תוכלו לשאול את הממליץ האם הוא מרוצה מעבודת המנעולן, כמה עלתה העבודה ותוך כמה זמן זה התבצע. לפעמים המלצה טובה היא הדבר שיעזור לכם להחליט לקחת בעל מקצוע מסוים ובמיוחד מנעולן.

עלות

כמה כסף תעלה לכם ההחלפה של המנעול? אם מדובר בעלות ממוצעת למחירי השוק, הרי שמדובר באדם אמין. מנעולנים שיבקשו מחירים גבוהים מהרגיל, הם לא בהכרח אמינים. תמיד תשאלו מה מחיר העבודה וודאו שזה עומד בטווח המחירים.

זמן הגעה

זמן ההגעה של מנעולנים חייב להיות מהיר יחסית. אנשים זקוקים למנעולן בדרך כלל מהרגע להרגע בשל אובדן מפתח או בעיה בצילינדר שבגללה הוא לא נפתח. לכן, מנעולן אשר מגיע אליכם תוך פרק זמן קצר יחסית הוא מנעולן מוסמך אשר יודע את העבודה ומודע לכך שהעניין דחוף לכם. לרוב, מנעולן שיוזמן בשעות הבוקר יוכל להגיע אליכם תוך שעה עד שעתיים לכל היותר. עבודת ההחלפה מתבצעת מאוד מהר ותוך 15 דקות עד חצי שעה כבר יהיה לכם מנעול חדש עם מפתחות חדשים.

לסיכום, לפני שאתם מזמינים מנעולן, וודאו שמגיע אליכם מקצוען בתחום שיודע את ביצוע העבודה ויגיע אליכם מהר יחסית.

סגור לתגובות על איך תזהו כי מדובר במנעולן מוסמך?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן