עורך דין לתביעות נזיקין

19 בספטמבר 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נזיקין

כאשר אתם פונים להגיש תביעת נזיקין – גם אם אתם בטוחים במאת האחוזים שאתם צודקים, בארץ כמו שלנו אתם פשוט חייבים עורך דין. כבר בוויכוחים פשוטים יותר, שאין בהם עניין משפטי, למשל ויכוחים בנושאים פוליטיים או על טיבו של אומן מסוים לעומת אומן אחר, בעל הדעה הוא בעל החברים המרובים או הקול החזק, וזה לא תמיד צודק, ומונע ממה שבאמת נכון וטוב להיוודע לציבור. בתחום המשפט, הדברים פועלים באותה דרך בדיוק ואפילו גרוע יותר, משום ששם עורך הדין של גורם העוולה בדרך כלל לא יסתפק רק בהגנה על הפוגע, אלא גם יבקש להשחיר את השם שלכם, ולגרום לכם להיות מוקצים מחמת מיאוס ברמה הציבורית. גם אם אתם כלל לא עשיתם עוול, אלא הלקוח שלו, הוא יהיה ממולח מספיק כדי להניע את אמות הספים נגדכם. לכן, כדי להוציא את הצדק לאור תזדקקו לרן מרכוס ושות' נוטריונים שהוכיח את עצמו כמי שמסוגל להתמודד ולנצח את המערכת.

איתור עורך דין לענייני נזיקין

את עורך הדין יש לאתר באמצעות התרשמות מעבודתו בעבר. כיום אתרים כמו "פסקדין" או "תקדין" פתוחים לקהל הרחב, וכמעט כל שם של עורך דין שתקלידו יוביל אתכם לפסיקות שהועתקו לאתרים הללו. במקביל, אם אתם מכירים לקוחות שהזדקקו לעורכי דין נזיקין בעבר, חשוב להתייעץ אתם לגבי איש המקצוע שהם שכרו, ולברר האם הוא הסתמך על עובדות בפועל, ולא על סטטיסטיקות, והאם הוא בנה מערכת טיעונים קצרה וקולעת שיש בה כדי להביס את גורם העוולה ועורך דינו. על פי רוב, עורכי דין שהתרשמתם מפסקי הדין בהם הם "כיכבו" כי הם מקריאים סטטיסטיקות ואנליזות במקום להסתמך על העובדות היבשות במקרה המדובר, אינם מומלצים כעורכי דין נזיקין, ולא נתפלא אם בסוף פסק הדין תגלו שהם הפסידו את המשפט בשל טיעונים אלו.

עבודתו של עורך דין נזיקין בפועל

עבודתו עשויה להיות כתובע, במסגרתה אתם מחליטים להגיש תביעת נזיקין נגד דמות שפגעה בכם ברמה המשפטית, או כעו"ד הגנה, שמגן עליכם מפני תביעה דומה שהוגשה נגדכם. בשני המקרים, יבנה עורך הדין חוות דעת משפטית שתוביל לבניית כתב תביעה או כתב הגנה, על פיו הוא ינהל את המשפט מול עורך הדין מצדו השני של המתרס.

סגור לתגובות על עורך דין לתביעות נזיקין

מאת:

פרסם באתר כ - 82 מאמרים.

.

דילוג לתוכן