איך מתכוננים למבחן תיווך בצורה נכונה?

28 בספטמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נדלן

אנשים רבים כבר הבינו כי תחום הנדל"ן הוא התחום השולט כיום ורובם חושבים שזה מסתכם בלימודי נדל"ן, אך חשוב גם להבין כי מי שרוצה לעסוק בתחום התיווך, חייב לעבור את מבחן המתווכים. מבחן מטעם הממשלה הנותן את הגושפנקא להיותך מתווך, כלומר רישיון. אז איך מתכוננים בצורה טובה למבחן המתווכים? על כך נדבר במאמר הבא.

ללמוד קורס יישומי

אחת הדרכים הכי טובות להגיע למצב שאתם שולטים בחומר, היא פשוט לדעת ליישם אותו. קורס תיווך שמלמד אתכם הכל בתיאוריה מבלי לצאת כלל אל השטח, הוא לא מספיק על מנת להגיע לרמה יישומית טובה המביאה אתכם להצלחה במבחן. אין מה לעשות, ככל שיש יותר ניסיון יישומי בחוץ, כך הרבה יותר קל להבין את החומר. נכון, ללא הרישיון לא ניתן לעסוק בנדל"ן, אז איך תיישמו? כל העניין בקורס יישומי הוא לצאת לשטח עם מתווך ותיק ולהיות שותף לעבודתו וזה בדיוק מה שעושים בקורס יישומי שעוזר לעבוד את המבחן.

לומדים הכל, גם מה שנראה לא קשור

כשלומדים תיווך נדל"ן, הרבה מהחומר קשור לנישות נוספות כמו עריכת דין. אנשים רבים שלומדים נדל"ן ורוצים לעבור את המבחן, בטוחים כי החלקים שלא קשורים באופן ישיר לתחום הנדל"ני, לא נבחנים במבחן. דבר זה אינו נכון כלל. העיסוק בתחום מחייב אתכם לדעת את כל הדברים האלו על בורים כי כל עסקה טומנת בחובה גם עיסוק בדברים אלו ועליכם להיות בקיאים.

להיות בקיאים בחוקי המדינה

כל הנושא של חוקי מדינה בכל הקשור לנדל"ן, הינם חשובים מאוד והם משתנים כל הזמן. חשוב לדעת את החוקים היטב על מנת לעבור את המבחן. חשוב להיות בקיאים גם בחוקים שהשתנו ממש בסמוך למבחן שלכם.

להכיר את מבנה המבחן היטב

עוד דבר חשוב שמלמדים בקורסי תיווך נדל"ן הוא מבנה המבחן. מי שמכיר היטב את מבנה המבחן האמריקאי, יודע על מה לשים דגש כאשר קוראים את השאלות השונות. יש לשים לב לכל הפרטים החשובים ולזכור שמעבר של המבחן מצריך מכם לעבור את הציון 60. אם עברתם את הציון הזה, הרי שתוסמכו ותקבלו רישיון.

לסיכום, אם אתם רוצים ללמוד קורס תיווך נדל"ן, מצאו קורס שבאמת מכין אתכם היטב למבחן כי ללא מעבר של המבחן, לא תוכלו לעסוק בתחום כלל. לכן לשוב שתשימו על כך דגש כבר בהתחלה.

 

סגור לתגובות על איך מתכוננים למבחן תיווך בצורה נכונה?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן