למה כדאי לרכוש דירה חדשה מקבלן?

24 בספטמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נדלן

צעירים, מבוגרים כאחד רוצים לרכוש דירות למגורים או השקעה. בשנים האחרונות התחום של נדל"ן בישראל רק הולך ומתעצם, על אף המחירים שרק עולים ויוצרים פה בועת נדל"ן אמיתית. בהחלטה לרכישת דירה להשקעה, קיימת לקונים הדילמה, האם לרכוש דירה חדשה או דירה ישנה. לדירה חדשה יש מספר יתרונות ברורים כאשר מבצעים השקעה.

קנייה על הנייר

מכיוון ששוק הדיור הפך להיות מאוד יקר בשנים האחרונות, דירות מקבלן ברמת גן הפכו להיות משתלמות יותר. הסיבה נובעת מהיכולת לרכוש דירה חדשה על הנייר וכך לקבל מחיר הרבה יותר טוב, בשל הסיכון שקיים שאתם משקיעים כסף, אך בפועל עדיין אין בניין. מעבר לכך, יש את השנים שאתם עדיין בשכירות וזה חלק מהמחיר הנמוך שמוצע. אין ספק שזהו יתרון משמעותי עבור כל אותם אנשים שמחפשים דיור בר השגה במחיר טוב.

פיתוח סביבתי מודרני

בעוד דירות ישנות נמצאות בסביבה יותר ישנה ופחות מפותחת, דירות חדשות מקבלן מקבלות פיתוח סביבתי חדשני שמתוכנן בקפידה והוא חלק מההתחדשות העירונית של העיר או היישוב. מי שרוכש דירה חדשה, יהנה מכל החלקים הכיפיים שקיימים לרשות התושבים. אין ספק שגני שעשועים, חנויות ומבני ציבור הנמצאים בקרבת הבית, ללא ספק הופכים את איכות החיים לגבוהה יותר עבור הרוכשים.

הכל חדש

עוד יתרון של דירה חדשה מקבלן זו האפשרות לקבל דירה שהיא לגמרי חדשה. כל הצנרת חדשה, החלונות חדשים, המבנה כולו חדש ואין ספק שהרבה יותר נעים וכיף לגור בבית חדש. כמו כן, בדירה ישנה, ברוב הפעמים יש צורך בשיפוץ, דבר שעשוי לעלות דיי הרבה כסף ולהפוך את הרכישה כפחות משתלמת.

אחריות קבלן

עוד יתרון מעולה של דירות חדשות מקבלן זו אחריות הקבלן שניתנת בדרך כלל לשנתיים. האחריות הזו היא בעלת משמעות רבה, שכן היא מאפשרת לכם להנות מתיקונים מהותיים בתוך הדירה והמבנה ללא תשלום. לפעמים מדובר בדברים גדולים ומהותיים שהעלות שלהם גבוהה מאוד. לכן זה מאוד משתלם לכל מי שקנה את הדירה. מי שנמצא בבניין ישן, אין לו אחריות כלל והוא צריך לבצע התיקונים בתשלום מלא שלפעמים עולה כסף רב.

לסיכום, אין ספק כי דירות חדשות מקבלן הן הרבה יותר משתלמות לרכישה. עשו גם אתם את החישוב שלכם ובדקו את כל הפרמטרים שהופכים דירות חדשות להרבה יותר משתלמות עבורכם.

 

 

סגור לתגובות על למה כדאי לרכוש דירה חדשה מקבלן?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן