האם פריצת רכבים היא כמו פריצת דלת של בית?

22 בספטמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה צרכנות

אחת השאלות שעולות בהקשר של מנעול של רכב ומנעול בית כאשר אחד מהם ננעל, היא האם הפריצה שלהם היא דומה. בדרך כלל זה קורה כאשר יש לכם ניסיון עם החלפת מנעול של הבית ודווקא הנושא של הרכב עדיין לא קרה לכם והנה הגיעה הפעם הראשונה. אז האם מדובר באותו הדבר? במאמר הבא נענה על השאלה הזו.

האם פריצת רכבים דומה לפריצה של דלת של בית?

נתחיל מהעובדה כי לשניהם, גם לדלת הבית וגם לדלת הרכב, יש צילינדר, אך על אף שלשניהם יש צילינדר, עדיין מדובר בפריצות שונות לגמרי. בדלת מספיק להוציא את הברגים הנכונים כדי לפרוץ את המנעול ולרוב לא משנה באיזו דלת מדובר. בכולן יש ברגים שאם משחררים אותה הדלת נפתחת. ברכב הפרוצדורה מחייבת להבין איזה סוג של רכב יש ברשותכם כי לכל רכב יש את דרך הפריצה שלו. יש רכבים שבהם הפריצה היא באמצעות המנעול עצמו ויש רכבים שהפריצה היא באמצעות לום שפותח את הוואקום של הדלת. פריצת רכבים מחייבת גם עוד דברים שנדבר עליהם כעת.

קידוד מפתח חדש ושלט

אחד הדברים שמתרחשים לאחר פריצה של רכב כאשר אין לבעל הרכב עוד מפתחות, הם יצירת מפתח חדש וקידוד שלו במחשב הרכב. ללא קידוד במחשב הרכב, לא תוכלו להשתמש במפתחות החדשים. כמו כן, אם במקרה מצאתם את המפתחות הישנים, לאחר הקידוד המחודש, לא תוכלו להשתמש בהם יותר. לכן חשוב מאוד לפני שאתם מזמינים פריצה, לחפש את המפתחות בבית. אם לא התבצעה פריצה של גנב לרכב, הרי שיש לכם זמן לחפש את המפתחות בנחת. נסו לשחזר את הצעדים שלכם ולעשות הכל כדי למצוא את המפתחות.

אם עדיין לא מצאתם אותם, זה הזמן להתקשר למנעולן, להסביר שאבד לכם המפתח ולבקש פריצה של הרכב. ברוב המקרים מדובר על פרוצדורה פשוטה שלוקחת מספר דקות עד רבע שעה. ברוב המקרים לא יתרחש כל נזק לדלת הרכב ומי לאחר מכן תוכלו להמשיך לנסוע בו.

לסיכום, פריצה של דלת הבית אינה דומה לפריצה של רכב. מדובר בשני דברים שונים לחלוטין. נכון, בדרך כלל מנעולן העוסק בפריצת בתים, עוסק גם בפריצת רכבים, אך הוא יבצע זאת בדרך שונה לגמרי.

 

סגור לתגובות על האם פריצת רכבים היא כמו פריצת דלת של בית?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן