האם ניתן לפרוץ כל רכב?

20 בספטמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כלי רכב אחר

האם ניתן לפרוץ כל סוג של רכב? כשנאבד לכם המפתח של הרכב, אתם זקוקים למנעולן שיפרוץ עבורכם את הרכב ויבצע החלפה למנעול חדש. החשש על הרכב ותקינות הדלת לאחר הפריצה הוא ברור, אך מנעולנים מקצועיים יודעים לבצע זאת ללא כל בעיה ועבור כל רכב. איך הם יודעים לבצע זאת בכל הרכבים? על כך נענה במאמר הבא.

לימודי מנעולן מקצועיים

כל מנעולן רכב בנתניה לומד את התחום היטב לפני שהוא עוסק בו. כחלק מהלימודים, מקבל המנעולן ידע רחב על סוגי רכבים ודרך הפריצה שלהם וגם מבצע פריצות דמה על סוגי המנעולים השונים. למנעולן סט כלים מותאם. יש רכבים שדרך הפריצה שלהם מחייבת עבודה אל מול הצילינדר עצמו ויש רכבים שמספיק לבצע פתיחה של וואקום הדלת על מנת לפרוץ אותה בקלות.

לפני שהמנעולן יתחיל בביצוע העבודה, הוא תמיד יבין מהו סוג הרכב שאותו הוא הולך לפרוץ ולפי זה הוא יתאים את סגנון הפריצה.

האם קיים סיכוי של הרס לדלת?

הסיכוי להרס לדלת כאשר מנעולן מבצע את הפריצה, הוא נמוך מאוד. שיטות העבודה של המנעולנים הן מקצועיות ומותאמות בצורה כזו שההרס נמנע. אך אם תנסו לבצע את הפריצה בעצמכם, יכול להיות שכן יגרם נזק כי השתמשתם בשיטה הלא נכונה.

שימוש בשיטת פריצה לא נכונה מתרחש כיום בשל העובדה כי אנשים נוטים לבדוק באינטרנט איך לבצע את הפריצה. המידע ברשת הוא לא תמיד נכון ולכן לא כדאי להסתמך על כך כלל. אם אבדו לכם המפתחות או שהם נשכחו בתוך הרכב, הזמינו פשוט מנעולן מקצועי.

נכון, אתם תשלמו על הקריאה הזו, אך זה בהחלט עדיף מאשר להחליף דלת של רכב שעשויה לעלות לכם הרבה יותר.

כמה יעלה לכם ביקור של מנעולן ופריצה?

ביקור מנעולן יעלה לכם כ-350 שקלים בלבד. במחיר הזה המנעולן יפרוץ עבורכם את הדלת של הרכב. אם אבד לכם המפתח ואתם לא מוצאים אותו ברכב, תזדקקו למפתחות חדשים וקידוד שלהם מחדש. עלות הקידוד מגיעה לכ-1000 – 1500 שקלים, תלוי בסוג הרכב שלכם.

ההמלצה שלנו, תמיד לדאוג למפתחות רזרבה בבית וכך לא תצרכו לבצע את הפרוצדורה של מפתחות חדשים וקידוד, מקסימום תזדקקו לשכפול מפתחות שעולה הרבה פחות.

סגור לתגובות על האם ניתן לפרוץ כל רכב?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן