מהו אחסון וורדפרס (WordPress)? 

12 בספטמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אחסון אתרים

בתחילת שנות האלפיים התחילה תופעה של אחסון אתרים בפלטפורמה של וורדפרס (WordPress) . מערכת זו תפסה תנופה בשנים האחרונות והפכה לנפוצה ביותר בזכות הניסיון של המפתחים לפתח מוצר פשוט ואיכותי יחד עם אבטחה גבוהה וטיפולים מהירים בכל הבאגים הקיימים.

מהי וורדפרס (WordPress)?

וורדפרס (WordPress) מאפשר פתיחת בלוגים אישיים ובלוגים מסחריים ואפילו אתרים מורכבים מאוד או חנויות וירטואליות. כל זאת מתאפשר בזכות ערכות הנושא שמתאימות לכל מטרה שרוצים וגם בזכות ההתקנה הפשוטה.

בשנים האחרונות, חל שינוי באופן בו מנועי חיפוש כדוגמת גוגל מדרגים אתרים. מנועי החיפוש מאתרים אחר אתרים איכותיים שיש באפשרותם לתרום לרשת מידע חדש שתורם ומעניין את הגולשים. מקדמי אתרים הפסיקו את שיטת הודעות ותגובות הספאם והחלו ליצור חומר שיעניין ויספר מידע בתחום של בעלי העסקים כדי לקדם את האתר שלהם בדירוג של מנועי החיפוש.

פתיחת אתרים בוורדפרס היא יעילה כל כך למשימת הקידום של האתרים השונים משום שהיא נותנת אפשרות לכתוב תוכן בקלות ובנוחות. בנוסף, בעלי אתרים יכולים ליצור בלוגים מקצועיים באתר וככל שהמידע יהיה רלוונטי, מועיל ואיכותי יותר כך האתרים יעלו בדירוג.

מהו אחסון וורדפרס (WordPress)?

אחסון וורדפרס הוא למעשה שרת אחסון אשר מותאם בצורה מלאה למערכת הניהול וורדפרס (WordPress). לרוב, האחסון כולל פלאגים ותוספים שונים אשר מאפשרים לבעל האתר להקשיח את רמת האבטחה של האתר, לאנדקס אותו בצורה מהירה יותר ולנהל אותה בצורה נוחה יותר.

בישראל ישנן חברות אחסון אתרים רבות שמציעות אחסון וורדפרס (WordPress) עם התקנה מהירה של המערכת, ניהול כתובות IP, תעודות SSL ועוד. היתרון המרכזי של חברות האחסון הישראליות על פני החברות הבינלאומיות הוא במהירות הגישה לקבצי האתר, רמת האבטחה והיקף הגיבויים שלא קיימים אצל החברות הבינלאומיות.

המאמר נכתב בשיתוף עם Webgate חברת אחסון אתרים אשר מעניקה פתרונות אחסון מתקדמים לבעלי אתרים אשר מבוססים על מערכת הניהול וורדפרס (WordPress). ב – Webgate ניתן לרכוש חבילת אחסון שיתופית או שרת וירטואלי בענן אשר מותאם בצורה מלאה לצרכים של מערכת וורדפרס (WordPress).

סגור לתגובות על מהו אחסון וורדפרס (WordPress)? 

מאת:

עידן שלומן הוא מומחה לקידום אתרים בחברת Signup. אם אתה רוצה להתקדם בגוגל, צור עימנו קשר עוד היום באמצעות האתר (http://www.signup.co.il/) - אנו עובדים עם לקוחות מרוצים בישראל ובעולם, מידי יום כבר מעל 15 שנה.

פרסם באתר כ - 103 מאמרים.

.

דילוג לתוכן