איזה ריצוף כדאי לבחור היום

11 בספטמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עיצוב פנים

איזה ריצוף כדאי לבחור היום

ריצוף זה חלק מאוד משמעותי בפרויקט של שדרוג או שיפוץ של הבית. כאשר בורחים ריצוף כולם רוצים שהוא יהיה גם יפה וגם מאוד פרקטי. כיום מגוון של דוגמאות כל כך גדול, שבהחלט ניתן לבחור משהו שישתלב בצורה טובה עם סגנון העיצובי וגם יהיה נוח וקל לתחזוקה.

נתחיל מבחירת צבע של הקרמיקה. עד כמה שזה יכול להיות מאוד מרשים ויפה ריצוף כהה מאוד או בהיר מאוד, כדאי בכל אופן להימנע מצבעים קיצוניים. על הצבעים הכהים או בהירים מאוד כתמים, סימנים ולכלוך תמיד יבלטו יותר. במידה ואתם לא רוצים להשתעבד לעבודת ספונ'ה כל הזמן כדאי לבחור משהו עם צבעים פחות "בעייתיים" או להפך ללכת על קרמיקה עם דוגמאות פרינט מסוימות.

הבחירה הטובה שיכולה להתאים לאנשים אשר מאמנים, שדברים עובדים בשבילם ולא להפך, זה ריצוף טרצו. יש לו מספר יתרונות, אבל היתרון הבולט זה המראה שלו. לא סתם סוג הריצוף הזה היה מכוכב במשך מספר עשורים כמעט בכל מקום. עד היום ישנם בתים, שנשמר בהם את הריצוף מסוג הזה. הדוגמא המשויישת של הריצוף, לא רק יפה וטרנדית, כן, כן היום הריצוף הזה שוב חזר לאופנה, אלא גם מאוד פרקטית. קודם כל ריצוץ כזה אינו דורש תחזוקה מסובכת, דבר נוסף, הוא ניתן לחידוש בעזרת פוליש.

כאשר אתם בוחרים ריצוף, חשוב מאוד לשים לב לתאורה בחנות. ברב המקרים היא שונה מתאורה הביתית ולכן תיקחו את הצבעים בעירבון מוגבל. במידה ומתאפשר תיקחו את האריח ותצאו לאור טבעי, כך לפחות תקבלו תמונה יותר אמיתית.

השאלה שעולה בדרך כלל כמעט בכל תהליך בחירת הריצוף: "לבחור בריצוף מט או מבריק?"  למעשה לכל אחד מהם יש את החיסרון של נראות "הלכלוך", כך כאשר על מבריק תראו את כל השערה ועל ריצוף מט כל טיפה של מים תיצור כתם מלוכלך. לכן במידה ובחרתם בריצוף חד גווני ולא עם הדפס כדאי ללכת לכיוון סוגים של ריצוף עם ברק מעודן.

עכשיו נעבר לסוגיה של מרצפה מסוג חלק או מחוספס. אם מדובר על חלק, אז לרב זו רצפה מאוד חלקה גם בהיותה יבשה אבל אם מרטיבים אוטה קלות, אז היא נהפכת למשטח "החלקה של ממש" לכן לחדרים רטובים תמיד בוחרים ריצוף מחוספס בדרגה 10R .

בכל מקרה כאשר אתם הולכים לבחור ריצוף, תנסו לבדוק את כל הדברים שעברנו עליהם. תזכרו שהחלפת ריצוף, זה לא רק עסק יקר, זה גם משהו שילווה אתכם במשך מספר שנים טובות.

 

סגור לתגובות על איזה ריצוף כדאי לבחור היום

מאת:

פרסם באתר כ - 15 מאמרים.

.

דילוג לתוכן