הכוח להתחיל מחדש

8 בספטמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה פרסום באינטרנט

הזמן עצר מלכת עבור משפחת מקדרמוט ואחרים מבריזי פוינט, ניו יורק, כשהוריקן סנדי יישר את בתיהם והרס את כל מה שהיה להם. 190 צוותי כיבוי נשלחו לשריפה שאחזה בשכונה. יותר מ-100 בתים אבדו במהלך הלילה.

מאוחר יותר באותו שבוע צעדו בני הזוג מקדרמוט בשכונה המפולסת. כל מה שנותר מבית אמה של רוזמרי היה המרתף המלא בשרידים המפוחמים של מה שהיה. עם כל כך מעט שנותר, הם חיפשו איזה שבר קטן של תקווה לנחם את אמה בתקופה קשה זו. לאחר מכן הם מצאו קופסה חרוכה בין הפסולת.

זו הייתה כספות המסמכים SentrySafe של אמה.

למרות ששרופה מבחוץ, הוא הגן על החפצים שהופקדו על הטיפול שלו, כולל הגנולוגיה המשפחתית שלהם, פרויקט שאמה של רוזמרי עבדה עליו במשך שנים.

\"ידעתי שאמא שלי הולכת להיות כל כך, כל כך, מאושרת. היא ירדה באותו יום וכל כך התרגשתי שיש לנו משהו להראות לה שעומד לגרום לה להרגיש הרבה יותר טוב… שמשהו ניתן להצלה יש מאין"

"אתה שומע על אנשים שיש להם שריפות, אבל אתה פשוט לא מבין איך זה באמת לאבד את כל מה שיש לך."

הבית של אבי בפונטה גורדה פלורידה נשרף כליל… הבית שלו יחד עם 6 אחרים איבדו הכל!!! הדבר היחיד שהכבאים הוציאו אחרי יומיים של שריפה היה הכספת של אבי. פתחתי את הכספת ומצאתי שהכל שלם. הכספת הייתה בקומה השנייה ונמצאה מתחת להריסות למחרת. פתחתי את הכספת, וכפי שאתה יכול לראות החפצים שלו היו בטוחים.

סגור לתגובות על הכוח להתחיל מחדש

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן