מדוע אקדחים מחלידים בכספת?

1 בספטמבר 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה ביטוח

חלודה היא הסיוט הגרוע ביותר של בעל נשק.
אם כלי הנשק שלך יהפכו לחלודה, הם יאכלו את המתכת ויכולים ליצור משטח שאינו מוצק יותר ועלול להיות מסוכן. חלודה מתרחשת כאשר מים וחמצן מתחברים וגורמים למתכת להתחמצן. לכן, חשוב מאוד לשמור את הנשק בטמפרטורה הנכונה ובסביבה מבוקרת.
חשוב מאוד שתנקוט במספר צעדים כדי להבטיח שהנשק שלך לא יחליד בתוך כספת ובכך נעבור על מספר דברים לביצוע:
ראשית, אתה יכול להשתמש במסיר לחות כדי לוודא שאין לך עודף לחות בכספת שלך. זכור, מים וחמצן יוצרים חלודה, כך שככל שפחות מים באוויר, כך קטן הסיכוי שתתקל בחלודה על האקדח שלך. רק הקפד לא להשתגע עם זה, ולפקח על הפריטים שלך. אם זה מתייבש מדי בכספת שלך, אתה יכול לייבש כל עץ שהוא חלק מהנשק שלך.
לאחר מכן, תוכל לוודא שהכספת שלך ממוקמת על קיר פנימי של הבית שלך. קירות הבית שלכם יבודדו את הכספת שלכם, ולכן ימנעו ממנה להתחמם מדי. זוהי אפשרות טובה בהרבה לעומת השארת הכספת שלך במקום כמו המוסך שלך או למטה במרתף לח.
לבסוף, תמיד עקוב אחר הכספת שלך וכלי הנשק שלך. בדוק את הדברים מדי יום כדי לוודא שהוא לא מתייבש או לח מדי. אם אתה רואה סימנים של חלודה, עדיף לטפל בזה מוקדם מאשר מאוחר יותר.

סגור לתגובות על מדוע אקדחים מחלידים בכספת?

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן