כספות ביתיות

30 באוגוסט 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בטיחות ובטחון

כי כספות אינן מיועדות רק לאקדחים
כספות ליברטי ביתיות מיובאות בעיצוב עכשווי ובגודל פופולרי שיתאימו לכל סביבת בית או משרד. כל אחד מגיע עם מנעול אלקטרוני לגישה מהירה הכולל לוח מקשים עם תאורה אחורית לצפייה קלה יותר בשעות הלילה. בנוסף למאפייני אבטחה מהימנים, הכספות הביתיות שלנו בנויות גם עם 60 דקות של הגנה מפני אש. כספת אש קטנה זו מתאימה באופן מושלם לבית או למשרד שלך. כספות אש לבית נמצאות כעת ברשימה UL לאבטחה עם הגוף העבה יותר בגודל 12.

קנה כספת ביתית של MY SAFE כדי להעניק לביתך את האבטחה וההגנה הטובה ביותר שיש ל-Liberty Safe להציע בכספת ביתית קטנה. כספות ביתיות מייצרות כספות אש מעולות לבית, מכיוון שהן מציעות דירוג אש של 60 דקות וכן דירוג של 83,000 BTU. כספת ביתית של Liberty היא בחירה מצוינת לאבטחה עבור כל חדר בבית שלך, מחדר שינה לסלון ועד למטבח.

הזמינו את הגודל של MY SAFE שמתאים לכם. מ-MY SAFE 8 המסתתר בקלות ועד ל-Liberty Home Safe 17 הגדול יותר, כאן קל למצוא את כספת האש המתאימה לבית שלך. לא משנה מה תבחר, אתה בטוח אוהב את השילוב של סגנון וביטחון שמספקת כספת. קנה כספת ביתית והגן על מה שאתה הכי מעריך, כולל כלי נשק ומסמכים, כמו גם מזכרות יקרות אחרות. לכספות ליברטי יש את מה שצריך.

סגור לתגובות על כספות ביתיות

מאת:

MY SAFE שיווק כספות מהיצרן לצרכן משלוחים חינם לכל חלקי הארץ כספת המתאימה לשימוש ביתי ומשרדי כספות בהתאם לתקן משטרתי בהגדרתה לכספת לאחסון נשק. כל הכספות שלנו עונות על דרישות חברות הביטוח בישראל.

פרסם באתר כ - 121 מאמרים.

.

דילוג לתוכן