מכונות שטיפה בלחץ מים

14 בספטמבר 2016 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כללי

מכונות שטיפה אלו הן היעילות ביותר לניקוי מבנים, אולם לא כל מבנה מתאים להיות מנוקה עם המכונות הללו. מבנים ישנים עם קירות מתקלפים עלולים להינזק קשות אם סילון המים פוגע במקום הלא נכון, ואם זה בית שעוסק באומנות ויש בו פסלים, פסנתרים וכלי נגינה אקוסטיים אז בכלל – אין התאמה אלא אם כן דואגים להזזת התכולה על ידי חברה לפינוי דירות בטרם הניקיון. הסיפור המרכזי עם המכונות הללו הוא הגרניק (צינור הלחץ) שמתיז מים בלחץ רב מאד בעוצמה כפולה מזו שבדוש המקלחת או ברז שטיפת הידיים הממוצעים.

מכונות לשטיפה במשרד

במשרד זהו תחום נורא כלכלי שחוסך לכם כסף על חברת ניקיון. במשרד, שברוב המקרים נמצא מתאים לשימוש במכונה הזו, כאשר אתם מנקים לבד במכונת שטיפה בלחץ מים ניתן להגיע לתוצאות של חברות הניקיון המקצועיות בשל טיבו של המכשיר והגעתו גם לפתחים בעייתיים וצרים במיוחד. המכשיר פשוט חובה בכל משרד שכבר קיבל החלטה לחסוך באמצעות ניקוי לבד וללא חברת ניקיון בתשלום.

מכונות לשטיפה במפעל

במפעל, בשונה מהמשרד, המכונות צריכות להיות גדולות יותר ולהשכיל לטפס לקומה גבוהה, בשל כך שרוב המפעלים הם עם 2 קומות ומעלה, גם אם זה מפעל לייצור ציוד זניח יחסית כמו בית דפוס. לכן, המכונות שיידרשו גדולות יותר, ברובן משונעות על גלגלים, ובחלקן ניתן אפילו לנהוג באמצעות סטיקים של שליטה בכיווני הכלי.

מכונות שטיפה בלחץ קטנות

המכונות הקטנות ניתנות לרכישה בנוסף למכונות בגודל סטנדרטי. הן נועדו לעשות את הפינישים האחרונים ולהגיע לפתחים צרים במיוחד, אף על פי שבחלק מהמקרים זה לא נדרש, אם למשל מגיעים סטים של צינורות למכונה שחלקם דקים ומיועדים למטרה נעלה זו. מכונות שטיפה בלחץ מים אלו הן אידיאליות לניקוי חדרים קטנים או חדרים גדולים שיש בהם מרווחים דקים בסיטונות.

חברת מכירות מכונות השטיפה תמליץ על המכשיר האידיאלי ביותר עבורכם

ניתן להגיע לייעוץ אצלנו ואנו נספק לכם מידע על המכונה המתאימה ביותר לשימוש ביתי, משרדי, במפעל או בחדר הקטן. מכונה מתאימה תמיד מובטחת. פנו אלינו ונשמח לסייע לכם לבחור.

שאב נט שואב אבק מרכזי ללא תחרות – ניתן להגיע אלינו באמצעות האתר או הטלפון לבחירת מכונות שטיפה בלחץ מים!

סגור לתגובות על מכונות שטיפה בלחץ מים

מאת:

פרסם באתר כ - 82 מאמרים.

.

דילוג לתוכן