סוגי העיסויים שאתם חייבים להכיר

19 באוגוסט 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כללי

רוצים לעשות עיסוי אבל לא בטוחים איזה? קיבלתם רשימת ענקית של אפשרויות לעיסוי ואתם חוששים לבחור, שמא העיסוי יהיה חזק מידי עבורכם ולא תהנו? במאמר הבא נסביר על מספר סוגי עיסויים שיאפשרו לכם להבין איזה עיסוי לבחור.

עיסוי שוודי

העיסוי השוודי הוא העיסוי הפופולארי ביותר כיום. הסיבה שהוא כל כך פופולארי טמונה בעובדה כי מדובר בעיסוי פשוט ומאוד נעים המתבסס בעיקר על מגע, ליטוף ושחרור. עיסוי ברעננה המתבצע בסגנון שוודי מאפשר לכם להשתחרר ולהגיע למצב של רוגע.

המגע על הגוף הלוך ושוב עוזר להזרים את הדם ואתם תחושו במהלך העיסוי כי אתם רוצים להירדם ולאחר העיסוי תרגישו שלווים ומאוד רגועים. אפשר להמשיל את ההרגשה לריחוף.

עיסוי תאילנדי

העיסוי התאילנדי הוא עיסוי יותר חזק המתבסס על עיסוי עמוק יותר. את העיסוי הזה מבצעים עם בגדים והוא מאפשר זרימת דם יותר חזקה ושחרור אזורים תפוסים בגוף. העיסוי התאילנדי לא מתאים לכל אחד. אנשים שסף הכאב שלהם נמוך, לא יתאימו לעיסוי זה. חשוב מאוד לדעת זאת מראש כי אנשים שלא מתחברים לכאב כזה, לא ייהנו מהעיסוי כלל.

עיסוי רקמות עמוק

עיסוי רקמות עמוק הוא עיסוי חזק המתמקד באזורי רקמות שונים ומגוונים בגוף. המטרה של עיסוי זה הוא הזרמת הדם ושחרור אזורים שתפוסים חזק. עיסוי רקמות עמוק הוא עיסוי רפואי. בדרך כלל עושים אותו כאשר רוצים לטפל באזורים מסוימים ופחות לצורכי הנאה. לא לכולם עיסוי זה מתאים כי לאנשים מסוימים הוא כואב מאוד.

אפשר לומר שהוא דומה לעיסוי התאילנדי, אך הוא הרבה יותר ממוקד ועובד על אזורים מאוד מסוימים. במידה ואתם מחפשים עיסוי כזה, סביר להניח שישאלו אתכם שאלות נוספות כדי לבדוק שאתם מבינים במה מדובר לפני שאתם מבצעים את העיסוי.

עיסוי קרקפת

עיסוי קרקפת הוא עיסוי מאוד מפנק המתמקד באזור הראש והפנים. עיסוי קרקפת עוזר להזרים את הדם באזור זה. אנשים רבים מבצעים אותו כאשר יש להם הידלדלות של השיער. אפשר לומר שזהו עיסוי משקם וגם מפנק בו זמנית. לפעמים המעסה ימשיך את העיסוי גם לאזור הפנים.

אבנים חמות

עיסוי אבנים חמות הוא עיסוי מאוד מיוחד. האבנים החמות מונחות על אזורים בגוף שבהם נרצה ליצור זרימת דם והוצאה של אנרגיות שליליות. החום של האבנים חודר אל העור, מזרים אנרגיה ובעזרת עיסוי מוציאים אותה החוצה. עיסוי מיוחד מאוד ונעים במיוחד.

סגור לתגובות על סוגי העיסויים שאתם חייבים להכיר

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן