מתי רצוי לבצע החלפת מנעול בדלת כניסה?

17 באוגוסט 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בית ומשפחה אחר

החלפת מנעול בדלת היא לא משימה שאנו עושים בשגרה ולרוב היא תתרחש בגלל אירוע מסוים שמחייב אותנו לבצע זאת. במאמר הבא נסביר על מספר מקרים שזה יהיה התסריט ותזמינו מנעולן לביצוע הפעולה.

  1. כאשר אבד לכם המפתח של הדלת

 

אבד לכם המפתח של הדלת ואין לכם עוד מפתחות? אל דאגה, זה קורה לכולם בחיים ויש איך לפתור זאת. החלפת מנעול דלת על ידי מנעולן זה הפתרון. סביר להניח שחיפשתם את מפתח הדלת כבר כמה שעות והבנתם ששכחתם אותו במקום מסוים שאין לכם מושג מהו.

אל תשברו את הראש, הפסיקו את החיפושים, הזמינו מנעולן ובקשו החלפה של הצילינדר וקבלת מפתחות חדשים. הפעם, שמרו על המפתחות וגם על אלו שלא בשימוש.

 

  1. כאשר יש צו שבו אסור למישהו להיכנס אליכם הביתה והוא מנסה לעשות זאת

 

במקרים מיוחדים של אלימות בין בני זוג וו בית משפט שאוסר כניסה של אדם מסוים לבית, הזמינו מנעולן ובצעו החלפה של המנעול. אותו אדם שינסה להיכנס כבר לא יוכל לעשות זאת בשל המפתח השונה של הדלת. זהו פתרון מוכר ומאוד מומלץ שנותן שקט נפשי לאנשים רבים. אין צורך להמשיך לחשוש, השקיעו בכך את הכסף ותקבלו מנעול חדש ואת הביטחון מחדש לחיים שלכם.

 

  1. לאחר פריצה

 

פרצו לכם לבית דרך הדלת? אתם חייבים להחליף את המנעול כמה שיותר מהר ולמנוע כניסה נוספת של הגנב. להשאיר את אותו הצילינדר זה ליצור פרצה לגנב שיחזור אליכם הביתה להשלים את המשימה. הזמינו מנעולן ובתוך כשעתיים תקבלו דלת חדשה עם מפתחות חדשים. זה יעזור לכם מאוד להתמודד גם עם החשש שהגנב יגיע שוב. פתאום תהיה לו הפתעה, המפתח לא יתאים והוא לא יוכל להיכנס.

 

  1. כאשר קיימת בעיה בצילינדר והדלת מתחילה לעשות בעיות בפתיחה

 

מפתח הכניסה עושה לכם בעיות? בכל פעם שאתם רוצים להיכנס יש מאבק עם המפתח? אתם מנסים קדימה ואחורה כדי למצוא את הנקודה שבה המפתח עובד? כנראה שאחד מהם נשחק ויש להחליף את כל המנגנון. מנעולן מקצועי יחליף לכם את הצילינדר ותקבלו מפתחות חדשים שיהיו פשוטים וקלים לפתיחה.

לסיכום, יש המון סיבות שבהן נזדקק למנעולן שיחליף לנו מנעול בדלת. לא משנה אם מדובר בפריצה או בצילינדר שלא עובד טוב, לכל המקרים האלו יש להזמין את המנעולן שיבצע החלפת מנעול באופן פשוט ויעיל.

 

 

סגור לתגובות על מתי רצוי לבצע החלפת מנעול בדלת כניסה?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן