נולד לכם ילד? פינוקים לאורחים שבאו לברית

28 ביולי 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

אחד האירועים הכי מרגשים בחיים, זו הולדתו של ילד. כחלק מן המסורת, כאשר נולד בן, כיהודים, עלינו לבצע לו טקס ברית לאחר שמונה ימים מהלידה. את האירוע הקסום מקיימים בבית כנסת, בבית או באולם אירועים. עבור הטקס הדתי, עלינו להזמין לפחות מניין אורחים גברים, אך כמובן שבכל אירוע ברית, לרוב אנו מזמינים הרבה יותר ואם זה באולם, אז בדרך כלל בין 60 ל- 250 איש. את האורחים היקרים אנו וודאי נרצה לפנק במזכרת מהאירוע המרגש. אז איך תפנקו את האורחים שלכם? הנה כמה רעיונות מעולים.

סדר הבדלה מעוצב

רוצים להמשיך את הכיוון הדתי של טקס הברית? העניקו לאורחים שלכם סדר הבדלה מעוצב עם הקדשה מהברית של בנכם. מזכרות לברית בכיוון דתי מאוד נפוצות כיום וזו מתנה מכובדת ויפה לקבל.

ספר זמירות שבת

אין כמו הזמירות היפים של שבת שעברו מדורי דורות. חלקו לכל אורח ספר עם שירי שבת נבחרים ועם הקדשת תודה שבאו לאירוע הברית של בנכם. זו מתנה יפה מאוד, מכובדת שהאורחים ישמו בספרייה בסלון והיא תהיה מזכרת נהדרת עבורם.

כיפת פשתן איכותית

באירועים עם כיוון דתי כמו ברית, תמיד יש צורך בכיפה. במקום שהאורחים ישברו את הראש היכן הניחו את הכיפה שלהם, זה הזמן להעניק להם כיפה איכותית שתלווה אותם לכל האירועים. זו אחת המתנות היותר שימושיות שניתן להעניק. האורח הממוצע, ישים את הכיפה שקיבל ברכב לתמיד וכך תהיה לו כיפה בכל פעם שיזדקק לה.

ברכת המזון מעוצבת

נהוג לברך ברכת המזון לאחר סעודת ברית. לא כל האורחים זוכרים את הברכה הארוכה בעל פה ולכן, אם אתם תדאגו להם לברכה מעוצבת, הם לא ירגישו נבוכים בשלב הזה. את הברכה ניתן להניח מעל לכל צלחת של אורח. האורחים יגיעו לאולם, התיישבו ויזכו לקבל מתנה יה כבר בהתחלה.

בקבוקון פלסטיק מעוצב עם סוכריות

עוד מתנה מתוקה במיוחד היא סוכריות. אפשר את הסוכריות להניח בכל קופסא מעוצבת. אחת הקופסאות שממש מתאימה במקרה זה היא בקבוקון פלסטיק בצורה של בקבוק תינוק. אליו מכניסים את הסוכריות וכותבים הקדשה.

ריחן מעוצב לרכב עם תפילת הדרך עליו

אחד הפריטים שיש כיום לרוב האנשים הוא רכב ומה יותר כיף מלקבל ריחן מעוצב עם תפילת הדרך עבור הרכב שלכם? זו אפשרות מצוינת וממש יפה כי זו מתנה מאוד שימושית עבור האורחים.

 

סגור לתגובות על נולד לכם ילד? פינוקים לאורחים שבאו לברית

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן