איך לפנק את האורחים ולהפתיע בבת מצווה?

28 ביולי 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

הגיע הרגע, הילדה שלכם בת 12, הגיעה לגיל מצוות. באמת זה רגע לא יאומן, הרגע אתם זוכרים שרק נולדה. ובכל זאת, כרגע כבר בת 12 ואתם מתרגשים ומתחילים לתכנן עבורה את בת המצווה או איך שקוראים לזה כיום, בת מצווש! אז מעבר לאולם, האוכל, הדיג'יי וההפתעה האומנותית שתכינו יחד איתה, יגיע גם הרגע שבו תרצו לשבת ולחשוב על מתנות יפות עבור האורחים. במקום שתשברו את הראש על מה לקנות, אנו הכנו עבורכם מספר רעיונות ששווה לכם לאמץ.

מארז הדלקת נרות עם כיתוב

אחת מהאפשרויות של רכישת מזכרות לבת מצווה עבור האורחים שלכם היא מארז הדלקת נרות הכולל ברכה מעוצבת עם שתי נרות. מי שיקבל את המארז, יוכל להדליק נרות לקראת שבת ולהשתמש לאחר מכן בברכה לשבתות שאחרי. זו תמיד מתנה מאוד שימושית.

כובעי גרב ממותגים

הילדה שלכם חוגגת בת מצווה בחורף? זה הזמן לפנק את האורחים והאורחות שלכם בכובע גרב ממותג עם שם הילדה ותאריך האירוע. זו מתנה מאוד שימושית והיא גם יכולה להיות ממש כיפית באירוע עצמו, אם מישהו מהנוכחים מרגיש שקצת קר לו בראש.

ספר תהילים ממותג

לבת מצווה יש קונוטציה של אירוע דתי, בדיוק כמו אצל הבנים שחוגגים בר מצווה וצריכים לקיים עול מצוות. זה בדיוק הזמן לתת לאורחים שלכם להנות מספר תהילים קטן שמתחבר למפתחות. אפשר למתג אותו וגם לעצב שתהיה עליו תפילת הדרך. כך האורחים שלכם יקבלו שתי מתנות במתנה אחת.

קופסת מניקור עם הקדשה אישית

יש לכם הרבה ילדות ונשים בבת המצווה? בואו לפנק אותן בסט מניקור עוצב ומגניב עם הקדשה אישית מילדת הבת מצווה. זו אחת המתנות היותר שימושיות שיש. כל אחת צריכה שתהיה לה ערכה כזו בבית ואם אתן יכולות להעניק אותה כמתנה, זה יכול להיות מצוין.

זוג פמוטים לכבוד שבת

עוד מתנה ערכית ויפה שניתן להעניק לאורחים ולאורחות שלכם, הם פמוטים לכבוד שבת. זוג פמוטים מעוצבים שניתן להכניס לתוך שקית אורגנזה מעוצבת יחד עם סוכריות ותפילת הנרות של שבת. מתנה יפה מאוד, מכובדת ושימושית מאוד.

מארז תפילת הדרך עם ריחן לרכב

לרוב האנשים יש כיום רכב והם ממש ישמחו לקבל עבור הרכב ריחן. ומה יותר כיף מלקבל ריחן לרכב? לקבל אותו עם תפילת הדרך שכתובה עליו. זוהי עוד דרך מצוינת לפנק את האורחים שלכם.

סגור לתגובות על איך לפנק את האורחים ולהפתיע בבת מצווה?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן