איך מנעולן מבצע פריצה לבית או רכב נעולים?

26 ביולי 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עסקים, מימון וכספים

ננעל לכם הרכב? ננעלה לכם הדלת בבית או בחדר? זקוקים למישהו שיעזור לפרוץ? מצוין! זו בהחלט עבודתו של המנעולן. אז המנעולן פורץ דלתות והאם פריצה של רכב היא אותה פריצה כמו של דלת.

הנחת יסוד מוטעית

לפני שנסביר איך מבצע המנעולן פריצה של רכב או דלת, תחילה חשוב להבין שמדובר במנגנונים שונים לגמרי ולכן גם שיטת הפריצה אינה דומה בהם. מנעולן מקצועי שמתמחה בפריצה של דלתות, מבין בכל סוגי הדלתות בין אם מדובר בדלת כניסה, דלת פנימית בבית או דלת של רכב. לכל דלת יש את דרך העבודה והאביזרים הנכונים לפריצה שלה. כמו כן, יש דלתות מסוגים מסוימים שלהן דרך ממש אחרת.

איך מנעולן פורץ דלת של רכב?

דלת של רכב היא דלת שלא פועלת באמצעות צילינדר, אלא על ידי קליק פנימי שנול את האזור ועובד בעזרת המחשב של הרכב. יש רכבים שהקליק הפנימי יוצר באזור החיבור עם הרכב סוג של וואקום שאם משחררים אותו, הדלת תיפתח. המנעולן המקצועי יגיע עם סוג של פטישון עם קצה דק שמאפשר להיכנס באזור שבין הדלת לחלון וכך למעשה יפתח הוואקום.

שיטה זו היא שיטה ייחודית לרכבים מסוימים שהיתרון שלה הוא בעיקר השמירה על הדלת והחלון שלמים. יש רכבים שבהם השיטה תהיה כרוכה בהכנסת חוט ברזל לתוך המנעול שתפקידו יהיה להזיז את אזור הקליק ולאפשר את פתיחת הדלת.

איך מנעולן פורץ דלת כניסה או דלת פנימית בבית?

פריצה של דלת כניסה שונה מאוד מפריצה בדלת של רכב. כאן לא מתבססים על וואקום, אלא על צילינדר. במקרה שלא מצאתם אתת המפתחות ואתם רוצים להיכנס הביתה ושגם יהיו לכם מפתחות חדשים, יהיה על הפורץ לפרק את הצילינדר הקיים ובמקומות להרכיב צילינדר חדש עם מפתחות חדשים. מדובר על עבודה של כחצי שעה עד שעה שבסופה תוכלו להיכנס לביתכם.

איך ניתן להימנע ממצב של פריצת הדלתות?

כדי להימנע מהמצב הזה, חשוב מאוד לשים תמיד את המפתחות במקומות מוכרים לכם. אם זה בתיק, אז במקום ספציפי בתיק. אם זה בבית, אז במקום מוסכם ומיועד. חשוב שכל בני המשפחה ידעו היכן שמתם את המפתחות ותמיד תמיד לדאוג למפתחות נוספים בשלוף. כך למעשה תוכלו להימנע ממצב שבו אתם צריכים פריצה של מנעולן. אם נודה על האמת, אם זה כבר קרה לכם, לא נורא, יש מה לעשות.

סגור לתגובות על איך מנעולן מבצע פריצה לבית או רכב נעולים?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן