לתכנן חתונה – איך תעברו את זה בקלות?

24 ביולי 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נישואין, זוגיות ואהבה

כל תכנון חתונה מגיעה עם המון רגשות של שמחה אבל גם של לחץ ולפעמים מגיעים גם ויכוחים וכעסים. רגשות אלו נובעים מתוך התרגשות, יחד עם הרצון להפוך את היום הזה ליום בלתי נשכח. חשוב להבין, לכל אחד מאיתנו קיים החלום איך תיראה החתונה שלו וכשזה לא מתכתב אחד עם השני, תכנון החתונה עשוי להיות סיוט. כדי להימנע מהסיוט ולעבור את זה בשלום וגם בכיף, יש מספר דברים שתוכלו לעשות ממש בקלות ולצלוח זאת.

הגדרת וטו בבחירת אולמות אירועים

החלק הראשון שכל זוג יעשה בתכנון חתונה הוא בחירת אולם. החלק הזה הוא הראשון כי זה מה שיקבע את תאריך החתונה. אולמות אירועים בפתח תקווה מתמלאים מאוד מהר ויש לקבוע את התאריך שרוצים לפני שיתפסו אותו.

על מנת לעבור את החלק הזה בטוב, כדאי לשבת לשיחה בניכם ולהגדיר מה חשוב לכם ועל מה אתם מטילים וטו. יש כאלו שמה שיהיה חשוב להם זה מראה האולם, יש כאלה שיהיה חשוב להם האוכל וקבלת הפנים ויש כאלו שישמו לב האם המחירים מתאימים להם.

בשיחה כנה שלכם לפני שתלכו לראות אולמות, תוכלו להגיע למספר נקודות שחשובות לכם וללכת לראות אולמות כאשר אתם יודעים מה נכון עבורכם ומה לא.

רישום תקציב ומשימות באקסל

אחד הדברים שהכי משפיעים על הבחירה שלנו בדברים עבור החתונה הוא התקציב. לכל זוג יש תקציב מוגבל ולפעמים הוא לא מתכתב עם החלומות שלנו. כדאי לכם לשבת יחד ולהבין כמה תקציב עומד לרשותכם. התקציב צריך להיבנות מסכום כסף מסוים עבור מקדמות ותשלום של שאר הסכום מהמתנות. עשו חישוב ממוצע של כמות האורחים והעלות שאתם עשויים להרוויח מהמתנות. מהעלות שהגעתם אליה, הורידו 15 אחוזים שהם כל מי שלא הגיע לחתונה או מי ששם מתנה יותר נמוכה ממה שאתם חישבתם.

לאחר מכן, חלקו את הסכום לפי כמות האנשים המוזמנים ותקבלו עלות לראש. לפי העלות לראש והתקציב הזה, תשבו להכין רשימת אקסל עם חלוקת תקציב לאטרקציות השונות. מתוך הסכום יש להוציא כשלושים אחוזים שאותם תתנו כמקדמות לנותני השירות השונים. ניהול תקציב מסודר יעזור לכם לא להפסיק בחתונה ולהגיע אפילו לרווח, אך אתם חייבים להיות ממוקדים עליו ולהחליט אילו אטרקציות כן להוסיף לחתונה ועל אילו כדאי לוותר.

ניהול תקציב נכון יפתור לכם בעיות רבות במהלך תכנון החתונה וזה יהפוך את ההכנות לנעימות יותר.

סגור לתגובות על לתכנן חתונה – איך תעברו את זה בקלות?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן