למה דווקא מוסך מורשה?

22 ביולי 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כלי רכב

אחת השאלות שאנו נתקלים בה יותר ויותר כאשר אנו מחפשים מוסך לרכב, היא האם כדאי לנו ללכת למוסך השכונתי שנמצא קרוב לבית או לגשת למוסך מורשה מטעם היבואן? זו בהחלט שאלה לא פשוטה, בכל זאת, מדובר ברכב שלנו שעלה לא מעט כסף. במאמר הבא נדבר על היתרונות שקיימים במוסכים מורשים.

יתרון מספר 1 – הכל רשום

אחד היתרונות הכי גדולים במוסכים מורשים, כמו יונדאי חולון, שהכל רשום. כל טיפול, כל בדיקה שעשיתם ברכב, כל רכיב שהוחלף, אפילו הגומייה הקטנה ביותר או הבורג, רשומים בכרטיסיית הרכב שלכם במחשב של המוסך.

למה זה יתרון? משום שכאשר אתם מגיעים למוסך יודעים לומר לכם בוודאות מה הוחלף לפני כמה זמן ולבדוק למה יש תקלה. במוסך רגיל, יכול להיות שהגעתם, החלפתם רכיב מסוים ולאחר חודש או חודשיים שוב החלה התקלה. אז מה תעשו? יבצעו לכם שוב החלפה? במוסך מורשה יבחנו מתי החלק הוחלף ולפי מצב זה יתקנו.

יתרון מספר 2 – לכל רכיב יש אבא ואימא

במוסכים מורשים החלקים המוחלפים הם רק חלקים שהוגדרו מטעם היצרן. לכל חלק יש את החברה שייצרה אותו ויש למי לפנות במידה והוא תקול או שאתם רוצים לשאול שאלה כלשהי. כמו כן, קיימת חשיבות להתקנה נכונה של הרכיבים השונים ובמוסך מורשה זה בהחלט מתרחש. הכל פועל לפי הוראות היצרן וההתוויה שלו להתקנה נכונה של רכיבי הרכב. הכל נעשה באופן מוקפד על פי התקנים המוכרים.

יתרון מספר 3 – אחריות וכל ההטבות תקפות

כאשר אתם מטפלים ברכב שלכם על ידי מוסך מורשה של החברה היצרנית, אתם זכאים לקבל את כתב האחריות של הרכב וההטבות שבאו איתו. אך אם מישהו אחר טיפל ברכב שלכם ונגע ברכיבים שלו, הרי החברה לא יכולה לקחת על כך את האחריות ולכן לא תהיו זכאים לה. זה דבר חשוב מאוד שלא כולם מודעים אליו. אם תטפלו במוסך מורשה, יציינו זאת בפניכם, על מנת שבטעות לא תטפלו במקום אחר ותפספסו את מה שמגיע לכם.

יתרון מספר 4 – רכב מטופל בצורה הטובה ביותר

במוסכים מורשים הרכב מטופל בצורה הטובה ביותר מהסיבה שמי שמטפל בו מקבל הדרכות ישירות מעובדי היצרן. הוא מקבל הדרכה על הרכב עצמו, על הרכיבים שבו ועל דרך ההתקנה הנכונה והטובה ביותר. כאשר אתם מטפלים במוסך מורשה, אין לכם דאגה שאולי התקלה נובעת כי החלק לא מחובר נכון.

סגור לתגובות על למה דווקא מוסך מורשה?

מאת:

פרסם באתר כ - 164 מאמרים.

.