9 כלים לניהול מוניטין ברשת האינטרנט

18 ביולי 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה יחסי ציבור

מוניטין באינטרנט חיוני לשמירה על נוכחות עסקית חזקה. המדיום הדיגיטלי מבטיח שיש הרבה אפיקים לציבור להביע דעה ודעה. התוכן באתר מדבר על מוניטין של חברה והתנהלות העובדים והביקורות ברשת גם הם פרמטר לשפוט של מותג.

ניהול מוניטין באינטרנט כולל מעקב שוטף אחר מגמות ונתונים. יש להשתמש בנתונים כדי לפרש משמעות ואז ניתן לנקוט בצעדים הרצויים כדי לטפל בבעיה או לתת מענה לצורך.

שווה בדיקה: האם לפרסם בגוגל?

איסוף הנתונים הללו אינו קל וחייבת להיות מעורבת משמעת על מנת לעשות זאת בהצלחה על בסיס קבוע. זהו תהליך מייגע אך חיוני כדי להבטיח שבכל רגע ההגנה של צוות המותג מוכנה להתמודד עם כל איומים. ישנם כלים המשמשים על מנת לטפל בבעיות הקשורות למוניטין. הנה רשימה של כמה מהם.

Trackur  כלי זה עוזר לך להבין מה אנשים רואים כאשר שם המותג ממוקם בגוגל או ברשתות חברתיות אחרות. על ידי מעקב אחר מדיה חברתית ומקורות חדשותיים אחרים, Trackur מספקת נתונים אנליטיים שחושפים את המידע המשכנע שצריך להשתמש כדי להניע את הצלחת המותג. זה עוזר לך לזהות את האנשים שמדברים עליך ואת ההשפעה שהם מחזיקים במדיום. בדרך כלל המוצר נע בין 100$-400$ תלוי בתוכנית ולכל תוכנית יש 10 ימי ניסיון חינם.

Naymz  הכלי מציג "RepScore" המבוסס על האופן שבו מאתר את המותג שלך באינטרנט וגם מראה את ההשפעה החברתית של המותג שנמדדת לפי אינדיקטורים חברתיים. ההערכה חושפת עד כמה המותג שלכם אמין ובעל מוניטין וגם מראה לכם את האמצעים והמסלול לשיפור הגורמים הללו.

BrandsEye  לכלי זה יש תכונה מבריקה שאנשים במשרד שלך יכולים לגשת אליו. הוא מציע את הצרכים הבסיסיים לניהול מוניטין ויש לו אלגוריתם מורכב שמנתח ומפרש נתונים.

Brandwatch  זהו כלי המשמש לניהול מדיה חברתית ומשמש לניטור מילות מפתח. היא משתמשת בביקורת לקוחות וברגשות הציבור ומשתמשת במידע זה שנאסף כדי לסייע בקבלת החלטות.

Technorati  זה טוב למי שצריך לבצע את המשימות הבסיסיות. הוא עוקב אחר בלוגים וחושף את האתרים המקושרים בחזרה, מה שנותן לך מושג לגבי מידת ההצלחה של הפוסט הזה עם הקוראים שלך. ניתן להירשם להתראות אשר לוכדות מידע זה. זהו כלי חינמי.

Rankur – זהו הכלי המושלם אם אתה ארגון קטן, אך הוא עדיין מציע הרבה אנליטיות ומידע דמוגרפי. זה עוזר לנטר ביקורות באינטרנט, נתוני מתחרים ויש לו תכונת זרימת עבודה צוותית. זה זמין גם במספר שפות.

Alterian/SDL  כלי זה מציע הרבה מידע ונתונים וניתן להשתמש בו כדי לפענח את המשוב מהאנשים. זה מראה את הדעה של המותג שלך על פני גיאוגרפיות ובין דמוגרפיות שונות. הכלי מספק את כל הנתונים הנדרשים למוניטין באינטרנט ומסייע בניהול קמפיינים וגם חושף נתונים לניתוח שיווק.

SocialMention  כלי זה עוזר לעדכן אותך בכל מילות המפתח שלך. התכונה הטובה ביותר בכלי זה היא העובדה שהוא יכול לשלוח לך התראות עבור כל מילות המפתח שלך וגם מציג את הרגעים שבהם המותג מוזכר ואת חשיבות האזכורים.

Whos Talking – בדומה להתייחסות חברתית, הכלי הזה מתריע כאשר המותג שלך מוזכר. אזכורים כמעט בכל פלטפורמות המדיה החברתית כמו גם סרטונים ותמונות נלכדים אך ניתן לעקוב אחר מדיום אחד כזה בבת אחת. זהו כלי חינמי.

Google Alerts – הכלי הבסיסי ביותר לניהול מוניטין וגם הקל ביותר. עליך להזין את שם העמוד/המותג שברצונך לעקוב אחר הפוסט, אילו מיילים יישלחו ויגידו לך את השעה והמקום שבהם נעשה שימוש במונח. נתונים נחשפים, לא מסקנה. זהו כלי חינמי.

האם אתה מרגיש שאתה צריך לשפר את המוניטין של המותג? פנה אל קרית טק Kiryatech, חברת קידום אתרים במנוע חיפוש עם למעלה מ-5 שנות ניסיון מוצלח של פתרונות SEO ו-SEM

סגור לתגובות על 9 כלים לניהול מוניטין ברשת האינטרנט

מאת:

קרית טק kiryatech כל הפתרונות הדיגיטליים במקום אחד: שיווק בפייסבוק שיווק בגוגל בניית חנות וירטואלית בניית אתר תדמית בניית דף נחיתה אחסון אתרים מוצרים בניית אתרים תחזוקת אתרים עיצוב לוגו קידום אתרים אורגני ניהול מוניטין ברשת כתיבת תוכן שיווקי

פרסם באתר כ - 128 מאמרים.

.

דילוג לתוכן