שיווק במדיה חברתית: 5 סיבות שזה טוב לעסקים

18 ביולי 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה רשתות חברתיות

ברוכים הבאים למאה ה-21 , שבה כל בסיס הלקוחות שלך נמצא באינטרנט. עכשיו, זה דבר נהדר לשמוע אם אתה בעל עסק. חלפו הימים שבהם אתה צריך שיווק טלפוני או למכור את המוצר שלך מדלת לדלת ללקוחות הפוטנציאליים שלך. עכשיו, הכל יכול להיעשות בלחיצת כפתור. בסדר, אולי שניים או שלושה.

כאן נכנסים לתמונה היתרונות של שיווק במדיה חברתית. לאלו מכם שלא יודעים, שיווק במדיה חברתית היא הטכניקה שמכוונת לרשתות חברתיות ויישומים כדי להפיץ מודעות למותג או לקדם מוצרים מסוימים.

שווה בדיקה: המודעה שלי בפייסבוק נחסמה

אז למה מדיה חברתית טובה לעסקים?

1. מודעות למותג

כפי שצוין לעיל, מודעות למותג היא אחד היתרונות הרבים של מדיה חברתית לעסקים. מותג טוב במדיה החברתית בונה מוניטין טוב יותר, אשר בתורו עוזר לגרום לאנשים לבטוח בך. רשתות אלו חושפות את החברה שלכם לעיניים חדשות שאפילו לא הייתם חושבים להתמקד בהן באסטרטגיית שיווק מסורתית. מדיה חברתית יכולה לעזור לך למצוא את האנשים שכבר מדברים על העסק שלך. עם המידע הזה, אתה יכול להשתמש בו כדי להגיע ליותר אנשים.

פשוט על ידי קיום דף מדיה חברתית, המותג שלך מרוויח. אם העסק שלך משתמש בו לעתים קרובות, זה יכול לעזור לייצר קהל רחב.

2. שביעות רצון לקוחות

היתרונות של מדיה חברתית לעסקים יכולים לבוא במספר דרכים. הטקטיקה שנקראת הקשבה חברתית יכולה לעזור לך להבין מה אנשים חושבים על המותג שלך. לא רק זה, יש לך גם את הכוח לפקח על אזכורים של החברה שלך. כדי להיות מאזין חברתי יעיל, אתה צריך להישאר עם ראש פתוח ושומר מצוות. 

הערות שליליות יכולות גם לעזור לחברה שלך מכיוון שאם מספיק אנשים אומרים את אותו הדבר, זה יהיה הטוב ביותר של החברה שלך לחשוב מחדש על המוצר ו/או השירות הספציפיים. מותג שמוקדש לשביעות רצון הלקוחות יראה באור חיובי, ללא קשר אם אתה מגיב להערה חיובית או שלילית.

3. רלוונטיות

הישארות רלוונטית היא סיבה משמעותית לכך שהמדיה החברתית חשובה לעסקים. אנחנו לא חושבים שיש דרך טובה יותר להישאר רלוונטי מאשר להתייחס ישירות לרצונות ולצרכים של הלקוחות. המדיה החברתית מעניקה לחברה שלך תובנות לעזור לך להתפתח ולספק תוצאות באיכות גבוהה לעסק שלך.

4. יצירת לידים

מעל 75% מחברות B2C מייצרות לידים לעסקים עם קידום בפייסבוק. האם שלך אחד מהם? אתרי מדיה חברתית יכולים לעזור לך למקד לידים לעסק שלך שהופכים למכירות בהמשך הקו. עברו לתהליך זה לאחר שתשלימו הקשבה חברתית, כפי שהוזכר לעיל.

אם אתה מכניס את המותג שלך לאווירה שבה השיחות כבר מתרחשות, רוב הסיכויים שמישהו באינטרנט מזכיר את המותג שלך בפני בן משפחה או חבר. כאן מתחיל המעגל והוא מספק לך הזדמנות לסגור אותם.

5. דירוג מנוע חיפוש

כאן נכנסים לתמונה היתרונות הגדולים של מדיה חברתית לעסקים – הדירוג. למרות שדירוג מנועי החיפוש לא יהיה בקורלציה ישירה עם נוכחות במדיה חברתית, זה התוכן האיכותי שמשולב עם מילות מפתח שכן. ברגע שפרופילי המדיה החברתית של החברה שלך מתחילים לספק תוכן איכותי, אתה יוצר קהילה שבה העוקבים שלך אוהבים ומשתפים את התוכן שלך. 

זה נותן לחברה שלך את ההזדמנות לעמוד מול משפיענים בתעשייה שכותבים על החברה שלך ומספקים קישורים נכנסים. זה מגדיל ישירות את הדירוג שלך במנועי החיפוש.

ככל שאתה מחכה זמן רב יותר להעלות את החברה שלך על כל פלטפורמת מדיה חברתית, כך אתה מעכב את ההצלחה שלך זמן רב יותר. כאשר השיווק במדיה החברתית נעשה בצורה נכונה, אתה יוצר מודעות למותג, מגיב ומכבד את הערות הלקוחות, נשאר רלוונטי לקהל היעד שלך, צובר לידים ומופיע גבוה יותר בדירוג מנועי החיפוש.

אם זה הכיוון שאתה רוצה לקחת את החברה שלך, צור קשר עם חברת קרית טק כדי שנוכל להתחיל להצמיח את העסק שלך עוד היום.

סגור לתגובות על שיווק במדיה חברתית: 5 סיבות שזה טוב לעסקים

מאת:

קרית טק kiryatech כל הפתרונות הדיגיטליים במקום אחד: שיווק בפייסבוק שיווק בגוגל בניית חנות וירטואלית בניית אתר תדמית בניית דף נחיתה אחסון אתרים מוצרים בניית אתרים תחזוקת אתרים עיצוב לוגו קידום אתרים אורגני ניהול מוניטין ברשת כתיבת תוכן שיווקי

פרסם באתר כ - 128 מאמרים.

.

דילוג לתוכן