מיתוג מחדש בצורה ידידותית לקידום אתרים – 5 טיפים

18 ביולי 2022 | מאת: | מאמרים בקטגוריה פרסום בגוגל

מיתוג מחדש הוא תהליך שרוב העסקים עברו. זה יכול להיות ארוך וקשה. אתה עשוי להאמין שמיתוג מחדש פירושו שיפוץ של כל המאמצים וההישגים שלך עד כה. אולי זה לא המקרה.

למרות שמיתוג מחדש יכול להיות תהליך מסובך ודברים יכולים להשתבש – כולל SEO שלך – אתה יכול גם לבנות על הבסיס שלך וליצור משהו אפילו טוב יותר. עסקים מיתוג מחדש מסיבות רבות כולל שינוי הערכים והמטרות שלהם.

מיתוג מחדש הוא הכל על אופטימיזציה והרמה. להלן שבע דרכים למתג מחדש שהן ידידותיות לקידום אתרים.

שם עסק

אחד ממהלכי המיתוג מחדש הדרסטיים ביותר הוא שינוי שם החברה או העסק שלך. כאשר המותג שלך מתרחב, המוצרים שלך עשויים להשתנות באופן חיובי עם הזמן והנישה שלך עשויה לגדול. גם קהל היעד שלך עשוי להשתנות. אם אתה מרגיש ששם המותג שלך כבר לא משקף את הערכים או הייעוד העיקריים של העסק שלך, אז אתה צריך לשנות אותו.

תצטרך להפיץ את הבשורה שיש המשכיות בין העסק החדש שלך לעסק הישן, כי אולי הם לא נראים קשורים. אתה גם צריך לשכנע את מנועי החיפוש שיש המשכיות, שאולי יהיה קשה יותר מאשר לשכנע את הקהל שלך. תצטרך לבצע שינוי באסטרטגיית מילות המפתח שלך.

שם דומיין

אם אתה משנה את שם העסק שלך, עליך לשנות גם את שם הדומיין שלך. שם העסק ושם הדומיין שלך צריכים להיות זהים כדי שהאתר שלך יהיה גלוי יותר בגוגל, והלקוחות שלך יוכלו לזכור אותך ביתר קלות. כדאי גם לבדוק אם שם הדומיין שלך יכול לדרג בקלות בגוגל. זה אידיאלי אם אתה מוסיף מילות מפתח לשם הדומיין אבל רק אם אתה יכול לעשות את זה באופן אורגני. אתה צריך גם להשתמש באותו שם בפלטפורמות המדיה החברתית שלך.

לפני שאתה רושם את השם, וודא שהוא זמין ברשתות החברתיות. הדרך הטובה ביותר לגשר על הקשר בין האתר הישן שלך לשם הדומיין החדש שלך היא על ידי יצירת דף בדומיין החדש שלך שיוקדש למותג הישן שלך. דף זה יכול להציג את הסיפור של התפתחות המותג שלך וכיצד המותג שלך השתנה לאורך זמן.

שם מוצר

שינוי שם המוצר שלך צריך להיות דומה לתהליך של שינוי שם הדומיין שלך. עליכם לוודא שעמודי המוצר הישנים והחדשים שלכם מקשרים זה לזה ובעלי הסברים וטקסט עוגן רלוונטי (טקסט הניתן ללחיצה בהיפר-קישור). קישור הדפים לא רק מועיל לקידום אתרים,

אלא גם מועיל ללקוחות שלך. הלקוחות שלך עשויים להיות מבולבלים באשר למה החלטת לשנות את השם של מוצרים מסוימים. דפי המוצר שלך צריכים להסביר מדוע קיבלת את ההחלטה לשנות את שם המוצר שלך ומתי בדיוק ביצעת את השינוי הזה.

טקסט עוגן

כאשר מישהו לוחץ על הקישור של האתר הישן, ניתן להפנות אותו לאתר החדש שלך. אם מישהו יחפש בגוגל את שם הדומיין הישן שלך, ייתכן שאנשים לא יוכלו למצוא אותך. התייחסנו לאופן שבו תוכל להתמודד עם סוגיה מסוג זה על ידי יצירת עמוד המוקדש למותג הקודם שלך. 

יש גם את הנושא של טקסט עוגן בקישורים הנכנסים שלך. כאשר אתה מפנה תנועה לאתר החדש שלך, טקסט העוגן מהאתרים שיצרת קישורים בהם נשאר זהה. לדוגמה, אם טקסט עוגן מכיל מילות מפתח עם השם של המוצר הישן שלך במקום החדש שלך, זה יפגע במאמצי SEO שלך. כדי להתמודד עם זה, אתה צריך לבדוק את הקישורים הנכנסים שלך מאתרים אחרים. 

כדאי לרשום את כולם ולברר אילו מהם מכילים את השמות הישנים בטקסט העוגן. אחרי זה, עליך לפנות לבעלי הבלוג בנפרד כדי ליידע אותם שהם צריכים לבצע את השינויים. עדיף ליצור איתם קשר לפני ביצוע כל שינויי המיתוג.

מהירות עמוד

מהירות הדף שלך היא משך הזמן שלוקח לדפדפן לקבל את הביט הראשון של מידע משרת האינטרנט או זמן טעינת העמוד (כמה זמן לוקח לדף שלך להציג את התוכן המלא של דף). המבקרים באתר ימתינו רק שתי שניות עד שהאתר שלך ייטען. אם האתר שלך לא נטען בתוך מסגרת זמן זו, המבקרים שלך ינטשו את האתר שלך במהירות. 

אם יש לך שיעורי מעורבות נמוכים ושיעורי יציאה גבוהים מדף הכניסה, גוגל תאמין שהאתר שלך אינו ידידותי למשתמש. מהירות הדף היא גם גורם דירוג חשוב, שכן גוגל ציינה שמהירות האתר היא אות אחד המשמש את האלגוריתמים שלה לדירוג דפים. כמה דרכים שימושיות להגביר את מהירות האתר שלך הן על ידי הפחתת בקשות HTTP, שימוש במטמון של דפדפן, הפעלת דחיסה והפחתת זמן התגובה של השרת.

אתר אינטרנט

כאשר אתה משנה את שם העסק שלך, אתה צריך גם לשנות את הנוכחות הדיגיטלית שלך, שעשויה לכלול את עיצוב האתר שלך. עיצוב מחדש של אתר פירושו יותר מסתם שינוי המראה של אתר אינטרנט. עיצוב מחדש של האתר דורש הרבה תכנון קפדני, זמן ומאמץ. אתה צריך לוודא לחלוטין שתקבל יותר יתרונות מהעיצוב מחדש מאשר חסרונות. 

עיצוב מחדש של האתר שלך יכול לשפר את ביצועי האתר שלך ואת SEO. אתה לא רוצה שמבנה האתר שלך יהיה מייגע עבור המשתמשים. עיצוב מחדש של האתר שלך יכול לעזור לעסק שלך להגיע ליעדים שלו על ידי העלאת מעורבות המשתמשים, יצירת יותר לידים והנעת תנועה.

רספונסיבי לנייד

זה חיוני שהאתר שלך יהיה מעוצב בצורה שיוכל להתאים למסך של מכשיר נייד. בעידן זה, כמות המשתמשים במובייל עולה. מכיוון שזה המקרה, המטרה העיקרית של גוגל היא להפוך את החוויה של משתמשים ניידים ללא מאמץ. Google יצרה אינדקס את הגרסה הניידת של האתר שלך בעת דירוגו, לא את גרסת שולחן העבודה שלך. על מנת לדרג גבוה בדפי תוצאות מנועי החיפוש (SERP),

האתר שלך צריך להיות תואם לנייד ורספונסיבי. התוכן הנייד שלך לא אמור להיות קשה לעקוב, הרכיבים הניתנים ללחיצה צריכים להיות ניתנים להקשה, עליך להשתמש ב-HTML5 כדי להציג אנימציות ותוכן וידאו, והטפסים שלך צריכים להיות קלים למלא בטלפון.

חשוב לבדוק גם את שכנות האתר לפני ביצוע עיצוב מחדש למותג

סגור לתגובות על מיתוג מחדש בצורה ידידותית לקידום אתרים – 5 טיפים

מאת:

קרית טק kiryatech כל הפתרונות הדיגיטליים במקום אחד: שיווק בפייסבוק שיווק בגוגל בניית חנות וירטואלית בניית אתר תדמית בניית דף נחיתה אחסון אתרים מוצרים בניית אתרים תחזוקת אתרים עיצוב לוגו קידום אתרים אורגני ניהול מוניטין ברשת כתיבת תוכן שיווקי

פרסם באתר כ - 128 מאמרים.

.

דילוג לתוכן